Zrecenzowano: 22 maja 2019

nieduży hotel zlokalizowany w centrum miasta przy rzece. dobry dojazd. pokoje czyste i funkcjonalne. cena bardzo rozsądna. w hotelu dostępna na zamówienie i dodatkowo płatne sauna i jacuzzi wiec można się zrelaksować jedzenie smaczne i cenowo niewygórowane. dobry obiekt nie tylko na nocleg ale także na zorganizowane imprezy. szukającym noclegu w Będzinie lub chcącym zjeść dobry obiad w niewygórowanej i rozsądnej cenie mogę polecić,

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje na 1 piętrze -cicho i spokojnie a jednocześnie wszędzie blisko
Termin pobytu: październik 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Pivecki
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz się tu pojawiam i po obowiązkach całodniowych z wielką przyjemnością można zrelaksować się w ciszy, i spokoju. Polecam ten hotel także na wyjazdy nie tylko biznesowe, ale np. jako miejsce wypadowe do poznania okolic tego regionu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, 837igorg
Zrecenzowano: 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest dobrze zlokalizowany - dojazd do Katowic i innych miast nie jest trudny, a przy okazji okolica jest bardzo cicha i przyjazna. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Pokoje czyste i przytulne. Hotel godny polecenia, szczególnie na kilkudniowe wycieczki na Śląsk.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, Knareee
Zrecenzowano: 27 stycznia 2019

Skromny z pozoru ale bardzo fajny hotel. Dobra lokalizacja,doskonałe jedzenie,cisza i spokój mimo iż blisko centrum.Często tam bywałem na szkoleniach firmowych,zawsze byłem zadowolony z przyjęcia przez obsługę. Polecam.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, Mirosław G
Zrecenzowano: 13 grudnia 2018

Ogólnie bez szaleństw, ale dobre 3 gwiazdki. Idealny na szybki nocleg. Cicho, ciepło i czysto. Duży plus dla restauracji. Polecam placki z łososiem i grzankę z tatarem z łososia. Minus za śniadanie. Nie są warte 50 PLN !!! W cenie obiadu, dostajemy śniadanie jak w hotelu 2 gwiazdkowym

Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa