Zrecenzowano: 3 września 2019

Nie nie nie. Nawet te super oceniane śniadania nie zachwycają na 100% bo mam wrażenie że produkty są ok ale używane np.sery przez np.kilka dni itd. Niby duży wybór ale zero smaku. Pokój miniiaturowej wielkości, duszny A Klima nad łóżkiem- nisko. Głośno przy drodze i nad pub-em

Dziękujemy, Em89lke
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Fajny hotel, w rewelacyjnej cenie (polecam rezerwację bezpośrednio w hotelu, a nie przez mniej lub bardziej znanych pośredników).
Pokój z działającą klimatyzacją, która nie jest zbyt głośna.
Hotel oferuje miła zaciszną i domową atmosferę, która łączy się z komfortem hotelu.
Sam hotel jest dość cichy i oferuje maksimum wypoczynku.
Duży plus za zamykany parking wliczony w cenę.
W jest lodówka, bezpłatne WiFi i inne udogodnienia dla 3-gwiazkowych hoteli.
Polecam na rodzinne wypady jak i w podróży biznesowej.
Fajna restauracja (w restauracji jest też recepcja) i bardzo miła (zwłaszcza żeńska część - męskiej się nie przyglądałem) obsługa :)))
Przed hotelem jest zewnętrzny bar chyba z grillem. Można odpocząć przy drinku. Hotel dba o zieleń.
Dodatkowy plus za żelazko i deskę do prasowania w pokoju.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Michal D
Zrecenzowano: 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Napewno na plus jedzenie, zarówno śniadanie jak i kolacja. Hotel zasługuje na 3* ale widać, ze właściciele starają się wprowadzić europejski standard. Hotel zdecydowanie z charakterem ale dużym minusem jest brak recepcji. Check in na barze, który akurat był w trakcie remontu także wrażenia nie najlepsze, obsługa na barze raczej średnia ale szczęśliwie Pani recepcjonistka (?) przejęła check in i pomogła z rezerwacja. Obsługa w barze na zewnątrz bardzo pozytywna.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, DariaLondon18
Zrecenzowano: 5 września 2018

Niesamowite wrażenia z pobytu w hotelu. Świetna lokalizacja, wyposażenie i standard pokoi. To już nasz kolejny pobyt w tym hotelu. Z roku na rok widać olbrzymi postęp i pomysł właściciela na rozwój. Tym razem spaliśmy w piętrowym apartamencie nowo wybudowanym. Urządzony z gustem i w pełni funkcjonalnie. Jeśli chodzi o jedzenie to bajka: carpaccio z sała, pierogi z nadzieniem z karpia, barszcz biały ŁAŁ i szał. Na śniadanie (wliczone w cenie) pełny wypas. Przemiła załoga. Na prawdę polecam. Wrócimy tam na PEWNO. Do zobaczenia.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Jacek G
Zrecenzowano: 3 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo długi czas oczekiwania na dania. Na posiłek dla 12 osób czekaliśmy ponad 1,5h. Część osób otrzymała nie to co zamawiano. Obsługa miła, ale łatwo ją przytłoczyć większą ilością gości. Jedzenie smaczne

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, olas745