“Nie tylko kuchnia żydowska”
Shalom — recenzja

Shalom
Nr 3 wśród 3 Restauracje (Hrubieszów)
Zrecenzowano 4 września 2019

Nazwa wskazuje na lokal z kuchnią żydowską, ale pewnie w tak niedużym mieście trudno byłoby sie z tego utrzymać, więc w karcie także dania z wieprzowiny (;-)). Ale cała strona tradycyjnych dań kuchni żydowskiej też jest. Dania bardzo smacze, obsługa miła, czeka się dość długo, ale wynika to z tego, że jedzenie jest przygotowywane na świeżo - naprawdę! Atmosfera wspaniała - cały czas przygrywa pianista! Lokal godny polecenia.

Dziękujemy, panba2018

Zrecenzowano 31 lipca 2019

Wspaniała, cudowna, zaskakująca, smaczna (Barszcz z kreplachami - poezja) , b. Miła obsługa i niedrogo chociaż każda minuta tam spędzona warta dużych pieniędzy .

2  Dziękujemy, Kapala1
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam przypadkiem ale się opłaciło. Doskonale jedzenie. Troskliwa obsługa. Muzyka na żywo. Byłem zaskoczony. Właściciel bardzo dba o samopoczucie gości. Osobiście zadbał o to żebyśmy bez problemu wyjechali z miasta.
Daje zasłużona piątkę.

2  Dziękujemy, Mobile671062
Zrecenzowano 25 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Od jakiegoś czasu planowaliśmy odwiedzić tą restaurację i w końcu się udało.
Okazało się, że nie jest to restauracja typowo żydowska, posiada jedną kartę dań z tej kuchni.
Zdecydowaliśmy się na barszcz z kreplachami
naprawdę smaczny i bardzo dobrze przyprawiony oraz na pierogi gryczane pachnące czosnkiem i tymiankiem, bardzo ciekawe w smaku i to roztopione masełko...

Do pełni szczęścia zabrakło mi bardziej rozbudowanego menu przystawek i liczyłem że w takim miejscu zjem czulent.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, poldekw
Zrecenzowano 17 grudnia 2018

Uwielbiamy to miejsce. Jedzenie pyszne, świeże, ciepła atmosfera i miły właściciel. Idealne miejsce na randkę ale też na zwykły obiad. Polecam serdecznie. Nikt nie pożałuje, jeśli tam się wybierze :)

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Ela Ś

Shalom — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hrubieszów, Województwo Lubelskie
Hrubieszów, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Shalom? Podziel się wrażeniami!