Otwock

“Najlepsza kuchnia w Otwocku :-)”
Bistro Merano — recenzja

Bistro Merano
Nr 1 wśród 15 Restauracje (Otwock)
Zrecenzowano 11 września 2019

Przytulne bistro z ogródkiem zlokalizowane przy spokojnej, osiedlowej uliczce. Na przystawkę zamówiłam bułeczkę bao która okazała się strzałem w 10; świeża, lekka i bardzo smaczna. Na danie główne wybrałam policzki wieprzowe na miodowej kapuście które dosłownie rozpływały się w ustach. Dzieci były zachwycone naleśnikami gryczanymi z nutellą i orzechami w karmelu. Wszystkie dania były pięknie podane co zapewne miało wpływ na ogólną ocenę. Miła, pomocna obsługa i sympatyczny szef kuchni który chętnie udzielał informacji o menu i służył radą. Na pewno wrócimy ;-)

Dziękujemy, 915jolantag

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Wielkie brawa!!! dla Restauracji i kucharza za wspaniałe dania . Dziś do tej restauracji zaprosiłam swoich gości z Holandii. Oni jak i ja byliśmy pod mega wrażeniem doznań kulinarnych . Dania przygotowane na najwyższym poziomie :smak , zapach , forma podania -pierwsza klasa. Dopełnieniem tych niezwykłych wrażeń kulinarnych była bardzo miła obsługa. Kelnerka uśmiechnięta , bardzo ciekawie opowiadała o daniach , często podchodzi do stolika i pyta czy coś podać-bardzo To wszystko sprawia, że chętnie wraca się do Takich miejsc ——polecam !!!:) Dziękuję za miło spędzony czas :)

Dziękujemy, Agnieszka A
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Mały, przytulny lokalik, z nienajniższymi cenami i średnią obsługą.Dobry dla mało wymagających i młodych ludzi, którzy jednak mają nieco zasobniejszy portfel.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, AgnesOt
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas szybkiego wyjazdu do Otwocka zajrzeliśmy do Merano skuszeni opiniami na TA i muszę powiedzieć, że ochyachy wszystkie w punkt! Od początku czuliśmy się zaopiekowani przez szefa, który doradził nam sezonowe dania i zapewnił, że u niego nawet coś tak podejrzanego jak lemoniadę z jarmużu można w ciemno. I miał rację! Żurek z grzybami - banał przerobiony na cudeńko. Jagnięcina - rzadko w PL można ją dostać tak świetnie przyrządzoną. Wrócimy na pewno do Otwocka - tym razem już z wyraźnym celem: kolacji w Merano :)

Dziękujemy, jacekm58
Zrecenzowano 2 lipca 2019

Uwielbiam, kiedy po menu i knajpie widać, że ktoś robi to miejsce z sercem. Że myśli nad tym, co zrobić by goście czuli się zaopiekowani. Kto szanuje kulinarne tradycje i jednocześnie chętnie je nieco tuninguje. Takie jest Bistro Merano. Po prostu uwielbiam.

Dziękujemy, Lena M

Bistro Merano — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Józefów, Mazowieckie

Otwock, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bistro Merano? Podziel się wrażeniami!