“Miła obsługa”
Restauracja U Jurka — recenzja

Restauracja U Jurka
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Zambrów)

Bardzo miła obsługa, ceny niewysokie,burgery bardzo smaczne, atmosfera przyjemna. Niestety miejsca mało więc wieczorami trzeba się streszczać,kto pierwszy ten lepszy.

Dziękujemy, Agata W

Zrecenzowano 5 września 2019

Naprawde goraco polecam! Smaczne jedzenie, przerozne napoje i fajna atmosfera. Jesli jestes w okolicy koniecznie musisz odwiedzic to miejsce!

Dziękujemy, Anulka18
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Choć specjalnością są burgery, polecam też lasagnie z jagnieciną, a na deser tartę śliwkową. Miła atmosfera, a na środku ogródka niewycięta jabłonka. Prosto i smacznie! Na burgery trzeba czekać ok. pół godziny, bo są przygotowywane świeże. My niestety nie mieliśmy czasu... Może następnym razem.

Dziękujemy, Kleontyna
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz bylem tu, dokładnie rok temu. Obecnie znów z sentymentem odwiedziłem to miejsce. Ogólnie w tym rejonie trudno znaleźć miejsce z klimatem. U Jurka stałe menu, niskobudżetowo, bo firma chyba nastawia się na wieczory przy piwie dla lokalnej młodzieży. Jedzenie poprawne warto zjeść rybę, burgera lub kebab (kurczak). Jedzenie satysfakcjonujące w tym przedziale cenowym. Jedyny minus to odganianie się od latających much i wrażenie nie do końca domytych stołów i reszty. Przydałoby się odświeżenie pomieszczeń. Jeśli przetrwasz te dwa mankamenty BĘDZIESZ ZADOWOLONY. gdyby nie to byłoby 5 gwiazdek.

Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 13 lutego 2019

Bardzo sympatyczne miejsce, duży wybór piw, dobre jedzenie, miła obsługa, czuwający nad wszystkim, bardzo sympatyczny właściciel. Miejsce i dla młodych i dla nieco starszych ;-)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 68Violetta

Restauracja U Jurka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ostrów Mazowiecka, Mazowieckie

Wysokie Mazowieckie, Województwo podlaskie

Byłeś(-aś) w Restauracja U Jurka? Podziel się wrażeniami!