“Obiad”
Restaurant Irini — recenzja

Restaurant Irini
Nr 4 wśród 18 Restauracje (Mandraki)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dość przeciętne, cena do jakości nie adekwatna, jedyny plus lokalizacja. Zamówione potrawy tłuste i słone, porcje małe.

Dziękujemy, ma_gorzatak582

Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Myślę, że największym atutem tej restauracji jest jej położenie. W cieniu ogromnego drzewa, który wyrasta pośrodku placu - całość naprawdę wygląda ciekawie a poza tym drzewo daje przyjemny cień, gdzie można odpocząć od palącego słońca. Co do jedzenia - kozina w sosie pomidorowym smaczna, krucha i soczysta, natomiast souvlaki z wieprzowiny według mnie za suche. Smaczna lemoniada w sporych porcjach, ceny przeciętne.

Dziękujemy, 1982dawidr
Zrecenzowano 2 października 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie w restauracji przeciętne, kozina w sosie pomidorowym dość jałowa, więcej kości i tłuszczu niż smaku, samo mięso miękkie. Pasticcio smaczne i dość obfita porcja. Dodatkowo radzę uważać na rachunek gdyż podczas wizyty wraz z małżonką dostaliśmy koszyczek z chlebem którego nie zamawialiśmy, a za który ostatecznie musieliśmy zapłacić 5 euro, ponieważ zjedliśmy pół kromki chleba.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Gruli150
Zrecenzowano 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Urokliwe miejsce, miła obsługa, z dobrym jedzeniem. Warto wziąć różne rzeczy, by popróbować różnych specjałów tego miejsca. Bardzo pomocni są kelnerzy, którzy chętnie podpowiadają. W karcie mają nazwy dań po polsku. Największym atutem tego miejsca jest lokalizacja i otoczenie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 911zene
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule niby wszystko ładnie podane, miła obsługa ale samo jedzenie bez smaku. Porcje tez nie za duże. Jednakże jest to piekne miejsce. Cały urok w drzewie rosnącym pośrodku ogródka restauracji.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 961pawels

Restaurant Irini — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant Irini? Podziel się wrażeniami!