Właśnie wróciła z urlopu spędzonego w tym hotelu. Hotel po prostu super. Czytając poprzednie oponie ludzie, którzy je pisali to chyba jeździli po Dubajach i jedli jedzenie z restauracji z gwiazdkami Michelin. Jedzenie pyszne. Co prawda śniadania akurat monotonne ale nie trzeba przecież codziennie jeść jajek z bekonem. Obiady też pyszne, ale kolacje były rewelacyjne. Co dziennie również pyszne zupy. Podczas mojego pobytu udało mi się 2 razy trafić na fontannę z czekolady. I rada dla kolegi, który napisał niżej, że przez cały tydzień nie było ryby - proszę kupić sobie okulary. Nie dość, że codziennie na obiad ryby to były też kalmary, muszle czy sushi. Duży plus dla hotelu za wprowadzenia zakazu rezerwowania leżaków przed 8 rano. Na spokojnie idąc na śniadanie koło 8:30 jest duży wybór żeby wybrać leżaki. Bardzo duża ilość napojów alkoholowych do wyboru. Hotel usytuowany dość na uboczu przy czym panuje cisza i spokój. Obok hotelu znajduje się restauracja z ciemnym piaskiem i kamieniami. Polecam kupić maski by ponurkować i zobaczyć kraby, ryby czy jeżowce. Obsługa, kelnerzy bardzo mili. Codziennie w pokojach świeże ręczniki. Jedyny minus to dość niewygodne łóżka w pokojach ale to tylko drobnostka.
Będąc już w kilku hotelach w Grecji czy w Turcji to ten jest najlepszy. Jest połączeniem tych wszystkich w jeden.
Ludzie, którzy piszą odradzając hotel widać, że jeżdżą po samych hotelach 10*.
Bardzo polecam :)

Dziękujemy, Wiktoria S
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Pobyt w hotelu w lipcu 2018 r. Dostaliśmy pokój z dużym tarasem od strony hotelu Hard Rock. Wszystko działało prawidłowo. Jedzenie bardzo dobre. Dwa baseny, na jednym odbywały się animacje. Hotel trochę zbity, więc od rana odbywała się rezerwacja leżaków ręcznikami. Program animacyjny mógłby być bardziej urozmaicony. Plus za white party. Raz w tygodniu była robiona paella. Barmani super, brak kolejek do baru. Hotel na uboczu, mała plaża. Ogólnie wróciliśmy bardzo zadowoleni.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, mercury1977
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Hotel całkiem dobry, czysto, pokoje przestronne i czyste choć stare kineskopowe Tv mogli by już wymienić bo to taki trochę powrót do przeszłości. Nam to akurat nie przeszkadzało bo na wakacjach Tv to dla nas ostatnia potrzeba.
Lokalizacja na uboczu ale z pięknymi widokami. Baseny duże, czyste no i z pięknym widokiem.
Czystość w restauracji bez zastrzeżeń, ale jedzonko już mogło by być trochę bardziej urozmaicone. Generalnie poziom kulinarny na średnim nie odstającym zbytnio od reguły dla hoteli allincl. w tym poziomie cenowym.
Obiekt dość spory, więc można nakręcić kilometrów chodząc po drinki czy przekąski. Tutaj dość dziwna strategia, bo snack bar z przekąskami dość daleko - z dzieciakami nie tak łatwo się ruszyć po frytki czy loda. Mogli by to zorganizować w barze przy basenie.
Animacje dla dzieci średnie i w piwnicy do której ciężko trafić na początku. Dla dorosłych codziennie jakieś koncerty i animacje dość przyjemne.
Obsługę oceniam b. dobrze. Pomocni i uśmiechnięci.
Gdy raz podeszliśmy z dziećmi do recepcji o coś zapytać, miły Pan przeprosił nas na chwilę i wyskoczył do kiosku w pobliżu aby przynieść dzieciakom jakieś wafelki... miły niewymuszony gest.

Wskazówka dotycząca pokoi: warto wybrać pokój z widokiem na morze
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Eliasz P
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Najważniejsza refleksja jaka nachodzi mnie po tygodniowym pobycie to, że NIC mi nie przeszkadzało. A to na wakacjach bardzo ważna sprawa :) Przestronny, czysty pokój, bardzo czyste baseny i otoczenie, brak ścisku przy basenie, zawsze wolne leżaki, brak ścisku w restauracjach, zawsze miła obsługa. Wszystkie kluczowe dla odpoczynku rzeczy były zapewnione na odpowiednim poziomie - moim zdaniem idealnym w stosunku do ceny. Oczywiście, że można mieć zastrzeżenia, że Hotel nie jest najnowszy, że jedzenie mogłoby być bardziej urozmaicone, natomiast w tym pułapie cenowym uważam, że Hotel jest idealny. Byliśmy z 2-letnim dzieckiem - Hotel w pełni przygotowany i przystosowany do obsługi rodzin z dziećmi. Ktoś pisał, że lokalizacja na uboczu, fakt dużego miasta nie ma w pobliżu natomiast 5 minut spacerem są knajpki supermarkety w których jest wszystko czego duża zapragnie, włącznie z możliwością spędzania tam wieczorów.

Wskazówka dotycząca pokoi: na trzecim piętrze widok na ocean nieco zasłaniają palmy
Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Radosław R
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Pokój piękny, przestronny - jednak widok na ocean był boczny ( w ofercie nie było o tym mowy) Baseny czyste, widok przepiękny. Wokoło raczej pustawo, plaża mała zatoczkowa, ciemny piasek. Posiłki typowe dla all inclusive. Alkohole - wino, wino musujące - dramat totalny. Do tego nie można kupić nic innego na miejscu. Codziennie na kolację przynosiliśmy własne wino. Obsługa - szczególnie w restauracji na tarasie oraz w barach bardzo miła i pomocna. Obsługa w recepcji - generalnie pomocna - ale przy bardziej skomplikowanej prośbie - niechętna do współpracy.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje są w bezpośrednim widokiem na ocean
Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka W