“Muchy to stali klienci tego lokalu. ”
L'incontro — recenzja

L'incontro
Zarezerwuj stolik
pt., 18.10
20:00
Nr 4 wśród 24 Restauracje (Playa Paraiso)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Wystrój podobał Nam się, jedzenie bez rewelacji, ale ok. Natomiast problemem są muchy latające obok każdej potrawy w restauracji zaniża ocenę pobytu. Czego nie wymagać od restauracji, niż spokojnego zjedzenia posiłku? Tych much było stado. No sorry...

Dziękujemy, pozdromordo1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Gabriele-bac, Propietario, L'incontroOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za napisanie opinii. Mam nadzieję, że muszę zadać ważne pytanie: w jaki sposób możemy ponosić odpowiedzialność za istnienie much w tak słonecznym miejscu jak na Teneryfie. Obecność much niepokoi, ale nie zależy od złego zarządzania restauracją. Pierwszą rzeczą jest fakt naturalny, a drugą rzeczą, którą powinieneś przekazać, aby zgłosić problem urzędowi miasta; my zamiast walczyć z nimi tak, jak wszyscy między insektycydami a pułapkami, nie mamy magicznej mocy, aby muchy znikały z tego świata. Przykro nam Jeszcze bardziej! potraktował naszą restaurację jako odpowiedzialną za obecność much, co jest absolutnie nieuzasadnione. Dziękuję i pozdrowienia od nas.

Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna knajpka, ładny wystrój i bardzo miła obsługa. Niestety jedzenie nie zbyt smaczne. Mięsa suche, a makarony bez smaku. Brak włoskiego serca na talerzu.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, marikamj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Gabriele-bac, Propietario, L'incontroOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2019

Jeśli chodzi o obsługę klientów przy stole, zawsze wkładamy nasze serce we wszystko, co robimy, niezależnie od tego, czy jest to włoskie serce, czy inny świat. W tym samym czasie, gdy piszesz nam, że jedzenie nie ma smaku, na naszej stronie Google klienci mówią o "doskonałości", "najlepszej włoskiej restauracji" i robią nam wiele komplementów.
Rzeczywistość jest taka, że ​​tutaj na Tripadvisor wszyscy jesteśmy ekspertami w gotowaniu, a będąc tak ekspertem, zawsze chętnie szukamy błędów innych, aby podkreślić nasze "kulinarne doświadczenie"; czasami wystarczy usiąść przy stole z pragnieniem cieszenia się życiem bez myślenia o ostatecznym osądzie.
Jednak weźmiemy pod uwagę twoje słowa.
pozdrowienia

Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce niczym nie zachwyca a kelnerka to istne dno. Wchodząc do restauracji widzi parę i pyta ile osób ? Grzecznie odpowiadam dwie po czym chce usiąść w wybranym przez siebie stole ( restauracja była pusta) a kelnerka mówi że nie wolno i chce mnie posadzić w malutkim stoliczku. Dno dno omijać z daleka

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, roman u
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Gabriele-bac, Propietario, L'incontroOdpowiedź udzielona 24 października 2018

Dziękuję Ci, Panie, że znalazłeś czas, by wyrazić swoją opinię. Szanujemy jego stan umysłu, ale nie uważamy, że jego motywacje są uzasadnione: pokojówka zawsze grzecznie pyta "ilu ludzi?", Nie przewidujemy przyszłości i nie możemy wiedzieć, czy jesteście dwoma lub więcej osobami, wydaje się to oczywiste.
Jeśli chodzi o jego niezadowolenie z wyboru stołu, to przykro nam: w restauracji zawsze istnieje organizacja stołu i nie zawsze jest możliwe, z tysiąca oczywistych powodów, wybór stołu, który chcemy.
Jesteśmy poważną i zorganizowaną restauracją i uważamy, że przesadne jest otrzymywanie 1 gwiazdki tylko dlatego, że "nie dali mi stołu, który chciałem!".
pozdrowienia

Zrecenzowano 20 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo włoska, bez sosów i keczupu (taka powilna być) ale smakiem nie powalała. Spaghetti bez mięsne i mało wyraziste. Ryż z krewetkami (nazwy nie pamiętam)bardzo dobry. Porcje w tej cenie mogłyby być nieco większe

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Norbert B
Zrecenzowano 7 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Hay muchos menú buenidimofghjgdhjgfhjjnzjzjzjzjhzjzjzjsgyaususisiusuzuzududjzuzjzjzkkzjzjzjzjzjjzjznznznznznzuzjzjznzjzjzksusisiididudjdjjzjzjzjzjzjsiuzuzjzjzjbzhsvsvhshzuzuxuiziis8sisiqusjzjjzjNJjzbzjzjuizijzjzjzjzuzujsjsjzJuzushzjzjzjJjsjsjzjzjzjzjzjzjJbzbzbzbzbzjzjzjjzkizisiusysyttshzjsuzjzs

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Wander L

L'incontro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa Paraiso, Adeje
Costa Adeje, Adeje

Byłeś(-aś) w L'incontro? Podziel się wrażeniami!