Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel przyzwoity, chociaż można wymieniać wiele mankamentów: brak wentylacji w łazienkach, brak ciepłej wody rano i wieczorem, bardzo "nudne" śniadania (każdego dnia identyczny zestaw), niezbyt pomocna obsługa. Restauracja również przeciętna. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Ula P
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja serwuje naprawdę smaczne dania i całkiem solidne porcje. Zamówiony przeze mnie pstrąg był bardzo aromatyczny. Wystrój nawiązujący do Trylogii. Miła obsługa, dość duży wybór. Z hotelu nie korzystaliśmy.

1  Dziękujemy, Anna A
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

To już drugi nasz pobyt w stanicy kresowej i po raz kolejny byliśmy zachwyceni klimatem tego miejsca. Cisza, spokój, Bieszczady na wyciągnięcie ręki, a po wędrówkach naprawdę pyszne posiłki. Jak najbardziej polecam.

1  Dziękujemy, 657jeremiaszk
Zrecenzowano: 25 października 2018

Stanica wyrosła jak grzyb po deszczu. Miejsce z widokiem na Bieszczady nieopodal Lutowisk. W środku stylowo urządzona jak z Ogniem i Mieczem. Wybór dań zadowoli nawet wybrednych. Smacznie. Polecam gorąco.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Simon G
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Placki po chrieptiowsku średnie. Mięso bardzo duże kawałki. Jak ktoś głodny to zje, ale bez rewelacji. Kolejny minus to czas oczekiwania! Aż 50 minut zostaliśmy zmuszeni czekać. Kolejny raz tu nie przyjedziemy.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, maciejd542