Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wf dostępne w sekretnych zakamarkach. Bardzo miłe panie z obsługi. Jedzenie lepsze niż w w najwyżej punktowanych bieszczadzkich restauracjach : fuczki, placki ziemniaczane, pierogi... Smaczne śniadania. Spa bez zarzutu. Estetyczne pokoje. Hotel przyjazny zwierzaków. Koty rezydenci dodają uroku.

Dziękujemy, inkluz
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Zdjęcia hotelu nie oddają jego rzeczywistego wyglądu. Nie wiem od czego zacząć. Rezerwacja była robiona przez TRIVERNE - nie polecam, umyli ręce, odpisując, że to nie ich sprawa, Pensjonat twierdził, że to sprawa Triwerny, gdyż z nimi podpisaliśmy umowę - wygodne, nie?
Jedzenie: porażka przynajmniej obiadokolacja, która była w pakiecie, brak możliwości jakiegokolwiek wyboru, pierwszy wieczór kalafiorowa, ale tylkoz nazwy to byławoda zaprawiona mąką, drugi wieczór podobno porowa, ale tyle miałą wspólnego z porową, że osoba podająca zupę, powiedziała że to koperkowa, tak naprawdę to też woda zaprawiona śmietaną z dodatkiem mąki, kolejne dni były podobne, a nie raz podano zupę krem z kukurydzy - dobra, drugie dania nie lepsze, duża zawartość mąki w sosach......, śniadania, kto pierwszy ten lepszy, czasami trzeba było czekać aż coś zostanie doniesione. Nie polecam wyżywienia, kiepski kucharz. SPA - cóż, pierwszego dnia działała jacuzzi , drugiego już nie było oświetlenia w pomieszczeniu było ciemno..., trzeciego dnia były tylko dolne bąbelki, dalej nie wiem, zrezygnowałam. Sauny tylko na podczerwień była OK, ale za to było w niej tłoczno........ Internet nie działa, pomimo że jest informacja, że jest dostępny, Telewizja, 4 programy: TVN, TVN24 AXN i 2, Pensjonat jest w rozbudowie, jest głośno, ale co warto podkreślić nocą jest cicho nikt nie rozrabiał, gorzej rano. Co jest ważne Panie, które tampracują są bardzo miłe i starają się tłumaczyć klientom z niedociągnięć, podziwiam je.

Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pensjonat w trakcie rozbudowy - w tej chwili (lipiec, sierpień 2019) jest to plac budowy z mocno hałasującymi ekipami budowlanymi. Zapewniano nas, że remont jest zakończony i trwają wyłącznie ciche prace wykończeniowe - co okazało się nieprawdą. Właściciel arogancko traktuje gości zgłaszających problemy, nie toleruje krytyki. Pokoje ładne, dobrze urządzone lecz jacuzzi w pokojach potrafi zalać podłogę, a poziom sprzątania jest daleki od standardów. Smaczne posiłki, ceny w restauracji przystępne. Nie polecam do czasu aż właściciel nauczy się pokory i wyciągania wniosków ze zgłaszanych uwag

1  Dziękujemy, Emil K
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

To był nasz drugi pobyt w tym hotelu . Niestety bardzo nieudany. Zakwaterowano nas w nowo dobudowanej części gdzie trwa remont. Pokój absolutnie nie przygotowany do zamieszkania, mokry i smierdzący. Łazienka i prysznic - wielkie nieporozumienie. Pobudka o 7 rano z powodu trwajacych prac budowlanych. Nikt nas nie uprzedził wcześniej , ze bedziemy mieszkac "na budowie". Z powodu braku oswietlenia na korytarzu musileiśmy korzystac z własnej latarki ( przypominam jest to hotel z gwiadkami!).Próba skontaktowania się z Pania Kierownik nieudana, Pani jest w trudnych sytuacjach "nieuchwytna". Nic więc z naszych próśb nie zostało załatwione. Rozbudowuja obiekt ale po co? Przy takim poziomie zainteresowania gośćmi nie wróżę sukcesu na dłuższą metę!

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli zakwaterowanie w tym hotelu to tylko w starszej części. Nowa część to budowa i bardzo słaba jakośc pokoi.
Dziękujemy, ksz62
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystaliśmy z super promocji w tym hoteliku, rezerwując pokój na 2 noce za niecałe 500 zł. Promocyjna cena wynikała najprawdopodobniej z bardzo ubogiego wyposażenia pokoju (nie było nawet lodóweczki), ale pokój był czysty, z balkonem. Chociaż sprzątanie pokoju nie do końca spełniło oczekiwania - nie dołożono papieru toaletowego, nie zabrano śmieci, wymieniono wszystkie ręczniki - nawet te nieleżące na podłodze.
Spa w hotelu czynne jest jedynie do 21:00, jest tam jacuzzi, 2 sauny fińskie, 2 sauny parowe, bania z zimna wodą. Można się zrelaksować po trekkingu, ale nie zostaje na to zbyt wiele czasu.
Bardzo pozytywnie oceniamy za to jedzonko - bardzo bogate śniadania, pyszne obiadokolacje. Śniadania serwowane są od 8:00, jeśli ktoś chce wcześniej wyjść w góry, to obsługa przygotuje suchy prowiant. Bar czynny jest jedynie do 21:00.
W hotelu trwa przebudowa, ale nie jest ona uciążliwa - z tym, że nie byliśmy tam w ogóle w ciągu dnia.

Dziękujemy, 808agatam