Lutowiska
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Generalnie pozytywnie wspominam wyjazd do Arniki. Jest to bardzo przyjemny pensjonat, w przyjemniej okolicy, z daleka od gwaru głównej ulicy i bardzo blisko 2 szlaków bieszczadzkich.

Z minusów: trochę drogi jak na brak jakichkolwiek udogodnień (czajnik jest, ale u nas w pokoju był jeden kontakt i to za łóżkiem, ze trudno było z dostępem do niego, ale o kubki trzeba było się prosić; jest szafa i komoda i 2 krzesła i biureczko - poza tym nie ma nic, ściany są gołe i bielone, trochę odpadające), bardzo słabe WiFi - zapomnijcie o jakimkolwiek filmie wieczorem, mnie w ogóle nie łączyło.

Do minusów zaliczyć należy dziwne zwyczaje gospodarzy, którzy żądają od gości noszenia kapci i zakazują chodzenia w butach na terenie domu. Dodatkowo problem jest tez ze śniadaniami, które są od 8 do 9 i ani minutki dłużej. Co więcej, trzeba dokładnie zobaczyć nakrycia na stołach, bo są odpowiednio ustawione pod gości (liczy się ilość talerzy i kubków), bo potem zbiera się burę od gospodarzy, że się źle usiadło i dlatego nie ma naczyń, ani sztućców.

Na koniec dodam, ze codziennie od mniej więcej 11 do 14-15 odkurzano prawie cały dom (:

Dziękujemy, CrevanAdahn
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019

Świetnie położona willa, środek puszczy w górach. Cisza i spokój. Właścicielka przemiła a do tego gotuje wyśmienicie - każdego dnia uczta dla podniebienia. Dobra baza wypadowa, lub punkt stacjonarnego wypoczynku. Jedynym mankamentem były trzeszczące i twarde łóżka z cienkimi materacami.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Tard1975
Zrecenzowano: 3 października 2018

Fajne miejsce. Sterylnie czysto. Pokój dwuosobowy ok 12m2.Łożka wygodne. Mi nie przeszkadza brak telewizora w pokoju bo nie przyjechałem w Bieszczady oglądać telewizję-dla mnie to plus. Łazienka z prysznicem-bardzo czysto. Śniadania super. Chętnie tam wrócę. Serdecznie pozdrawiam Panią Właścicielkę

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, januszr31
Zrecenzowano: 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce ustronne, wsrod lasu, wejscie na szlak 10 metrow obok. Pani Basia serwuje pyszne sniadania i 3daniowe obiady, goraco polecam posilki. Jajecznica z borowikami albo omlet z jagodami bajeczne z rana. Pokoje poprawne, czyste i schludne. Duzy ogrod, miejsce na ognisko. Fantastyczny wypoczynek

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, adamdV3689FM
Zrecenzowano: 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce na odpoczynek, przepiekna okolica, cisza, spokoj, ogrod przy strumieniu, miejsce na ognisko a do tego nieziemska wrecz goscinnosc gospodarzy i zdolnosci kulinarne. Naturalne regionalne produkty, wyszukane dania- cos niespotykanego a bylem juz w wielu miejscach na swiecie. Polecam 100% wszystkim tym ktorzy chca uciec od ulicznego zgielku, korpo i pedu zycia codziennego

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, kustrus