“Gotowanie z gotowych półproduktów ”
Gospoda Pod Żubrem — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Gospoda Pod Żubrem
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Lutowiska)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podana pieczeń z gotowym sosem z torebki oraz gotowymi kluskami to mało restauracyjne danie. Można zjeść ale szału nie ma

Dziękujemy, urszulaw2019

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Masakra, nie polecam! 5 osób na krzyż a czeka się godzinę minimum! Nie jestem wybredna ale to jest jakas pomyłka! Zamawiajac 3 dania dostaje się je z częstotliwością raz na godzinę, każde osobno! Totalna pomyłka, omijajcie daleko!

Dziękujemy, Marta G
Zrecenzowano 5 lipca 2019

Najgorsze żarcie (bo to nie jedzenie) jakie w życiu spróbowałem (bo oddałem nie jedząc. Tłusta breja zwana kwaśnicą, kompot ze szmaty i specjalność zakładu - kłamliwa zapiekanka - sos z łyżką kaszy i surową cebulą. Dodać do tego właściciela chama i mamy komplet najgorszego lokalu w jakim byłem.

2  Dziękujemy, Mario19701970
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Placki tragedia, miejsce okropne, smród aut, przechodzący ludzie, okoliczne pijaczki, nic ciekawego, nie polecam!

Dziękujemy, BeataBita
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Tragedia!!!! Szczerze nie polecam tego miejsca, rozstrojenie żołądka murowane! Placek po bieszczadzku ociekał tłuszczem i polany był czymś bez smaku. Ryś burger to totalna katastrofa podana nawet bez talerza! Kotlet z biedronki podany z tanim keczupem i sałatą odgrzany w mikrofali. Atmosfera poniżej krytyki. Same miejscowe pijaczki zaczepiajace gości. Jak dla mnie 1 na 10 to i tak za dużo. Odradzam!

1  Dziękujemy, Aleksandra J

Gospoda Pod Żubrem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lutowiska, województwo podkarpackie
Muczne, województwo podkarpackie

Wetlina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Gospoda Pod Żubrem? Podziel się wrażeniami!