Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Za każdym razem gdy jesteśmy w Bieszczadach, a zdarza się to kilka razy w roku, zaglądamy do Wilczej Jamy po to aby znowu spróbować pasztet z dzika z rydzami i przepyszną borowikową z pęczakiem, poezja. Drugie danie to zawsze loteria, raz lepiej trafiona raz gorzej ale zawsze smaczna. Klimat restauracji jest niepowtarzalny! Wszędzie wypchane zwierzęta albo poroże dzikich zwierząt, nigdzie indziej w Bieszczadach tego nie spotkacie!

Dziękujemy, ukulele987
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Niesamowite położenie i świetne widoki, które jedynie wzmacniają smak pysznego jedzenia, które jest za każdym razem satysfakcjonujące (z usług kulinarnych korzystałem wielokrotnie). Składniki są zdecydowanie świeże i wysokiej jakości. W porównaniu do niejednej restauracji ceny są w stu procentach fair i warte ceny i ilości. Nie każdemu może się jednak podobać wystrój wnętrza (wypchane zwierzęta, futra itp.) czy obecność psa i kota na terenie restauracji (nie przeszkadzają gościom).

Dziękujemy, Dawid S
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

co tu pisać tu po prostu należy wrócić znów za rok, a jeśli ktoś nie był to opis chocby i najlepszy nie odda uroku tego miejsca i czaru ludzi go prowadzących, to należy zobaczyć samemu, poczuć i posmakować tych niesamowitości którymi gospodarze nas obdarzają, prawdziwy klimat Biesa i Czada

Dziękujemy, krzysztof j
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety już jutro wyjeżdżamy ale wracamy we wrześniu. Niesamowicie klimatyczne miejsce w Bieszczadach - cisza, spokój, widoki, blisko na szlaki i oczywiście wspaniali właściciele - rodzinny biznes nastawiony na klienta - każdy bardzo pomocny zawsze uśmiechnięty :) Czyste domki w dobrym standardzie, jedzenie w karczmie wyśmienite, atrakcji dla dzieci dość.
Polecam każdemu kto szuka spokoju!
Dziękujemy za gościnę !

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, KrzysztofSynoradzki
Zrecenzowano: 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Co prawda ja nie przepadam za dziczyzną ale osoby które były ze mną zachwycały się jeleniem i dzikiem. Ja jadłam dorsza i był przepyszny. Miejsce bardzo miłe i przytulne. Jedyna rzecz to przydało by się rozpalić w kominku przy -15°C na dworze :) Restauracje polecam z całego serca.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Dominika W