Niestety zniszczona

Zrecenzowano: 6 listopada 2016
111ma_gorzatak
Lubartów, Polska

Zrecenzowano: 1 września 2017

Wspaniały obiekt niestety zniszczony .... Byliśmy z przewodnikiem więc nie podpowiem jak dostać się do środka, ale z pewnością dla chcącego nic trudnego.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2016
Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano: 6 listopada 2016

Obiekt możliwy do obejrzenia tylko z zewnątrz. Podejmowane próby odrestaurowania nie przyniosły efektów - np. w ciągu nocy zniknął odnowiony dach z blachy... piękny obiekt. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2016
1  Dziękujemy, 111ma_gorzatak
Zrecenzowano: 25 marca 2015

Synagoga w Żółkwi byłaby jedną z najładniejszych na roztoczu, gdyby nie poziom jej zrujnowania. Obecnie wygląda po prostu fatalnie. Widać jej zabudowania obronne, wieżyczki strzelnicze i trzy portale przy wejściu głównym. ponoć była odnawiana w latach 90-tych ale chyba im się to nie udało.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2015
1  Dziękujemy, Papudrakus