“Smaczne i świeże ”

Vai Restaurant Palm Beach
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Vai)
Kuchnie: Grecka
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna restauracja, sympatyczna obsługa i co najważniejsze- pyszne jedzenie! Wybraliśmy filety z tuńczyka i miecznika, smaczniejszy był ten drugi, mniej słony. Obie rybki wyraźnie świeże, porcje duże, całego nie udało mi się zjeść. Na deser w gratisie dostaliśmy kawałki melona i arbuza. Warto zająć miejsce bliżej barierki, smaczne jedzenie i piękny widok to bardzo udane połączenie, polecam!

Dziękujemy, 355dominikam

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Jedliśmy przekąski i piliśmy zimną kawę. Wszystko było bardzo ok . widoki piękne. Mieliśmy szczęście do pogody, bo w maju bywa kapryśna. Obsługa miła i pomocna. Polecamy

Dziękujemy, marzena304
Zrecenzowano 21 czerwca 2019

Wspaniała restauracja z cudownym widokiem na morze i piękną plaże z palmami....
Bardzo dobre jedzenie, obsługa miła i dyskretna. Polecam serdecznie :-)

1  Dziękujemy, AgnieszkaH604
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to chyba jedyna restauracja przy pięknej plazy vai, jednak nie ustępuje miejskim lokalom, wręcz przeciwnie, jedzenie bardzo dobre - Souvlaki rewelacyjne, stek z tuńczyka nieco przysuszony, ale to chyba norma na Bałkanach, wyszliśmy zadowoleni, obsługa bardzo miła i nienachalna, piękny widoczek

Dziękujemy, 123LolaLola
Zrecenzowano 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Byłem dzisiaj w restauracji z dziewczyną. Po złożeniu zamówienia zorientowałem się że nie zabrałem ze sobą pieniędzy i mam tylko 22 euro. Powiedzieliśmy kelnerce o zaistniałej sytuacji a ona z uśmiechem na twarzy powiedziała żebyśmy się nie martwili oraz że to nie jest żaden problem. Bardzo miła atmosfera oraz obsługa nawet pomimo tej sytuacji nikt krzywo na nas nie patrzył a wręcz przeciwnie. Jeżeli chodzi o jedzenie oraz wystrój wnętrza to wszystko na wielki plus. Polecam gorąco!

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Dawid D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Stelios L, Γενικός Διευθυντής, Vai Restaurant Palm BeachOdpowiedź udzielona 30 lipca 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για την καλύτερη κριτική σας για το εστιατόριο Βάι.
Να είστε σίγουρος πως φροντίζουμε συνεχώς για την δική σας καλύτερη εξυπηρέτηση.

Vai Restaurant Palm Beach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Vai, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w Vai Restaurant Palm Beach? Podziel się wrażeniami!