Piękna plaża

Plaża palmowa Vai

Zrecenzowano: 31 lipca 2019
szala90
Przeźmierowo, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 490)

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Śliczne widoki, piękna, piaszczysta plaża z wodą w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Jedyny minus to zbyt wiejący wiatr, aczkolwiek na pewno warto odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, Lidia L
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce z pięknym punktem widokowym na skałach. Czysta woda, na miejscu dostępne leżaki, i parasole, na miejscu jedna restauracja, jedzenie dobre w przystępnej cenie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, szala90
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

To jedna z najpiękniejszych plaż. Piasek, cudowne widoki, mnóstwo palm, pod którymi schroniliśmy się od słońca. Woda ciepła w maju. Jeszcze nie tak dużo turystów. Obok barek z napojami i zakąskami. Jest też restauracja ale tam nie jedliśmy nic. Toalety przy plaży czyste. Spędziliśmy tam magiczny dzień. Wspięliśmy się na górę i podziwiali cudowne widoki. Korzystaliśmy z kąpieli i zrobiliśmy wiele fantastycznych zdjęć. Warto pojechać na nieco dłużej, choć podobno w sezonie jest tu tłoczno. Przed i po na pewno polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, marzena304
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Super miejsce na plażowanie.
Woda, piasek płytka woda dla dzieci, skałki pod wodą do nurkowania.
Super miejsce na zdjęcia. Widok z góry na wodę i okolicę cudowny.
Na miejscu bary, stragany z miejscowymi wyrobami - oliwa, miód itp.
Parking płatny 2,5E, ubikacja i prysznic 0,50E
Można skorzystać z przejażdżki na pontonie.
no i co rzadkie na Krecie porządek i brak śmieci.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ais112017
Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Piękna plaża, w maju jeszcze prawie pusta. Klimat robi las palmowy. Brzeg urozmaicony. Można znaleźć sobie spokojne, odosobnione miejsce, z dala od głównego wejścia. Dobre miejsce na spędzenie kilku godzin w rajskim klimacie. Miłośnicy zgiełku, hałasu, muzyki i atrakcji - trzymajcie się od tego miejsca z daleka !

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Bożena C