Polecam każdemu!

Zrecenzowano: 2 września 2019
Olga B
Latać każy może, trochę lepiej lub trochę gorzej :)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
Wojciech28

Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

To jest super przeżycie, nie da się z czymś innym porównać. Endorfiny mnie trzymały przez dwa dni. To musi spróbować każdy. Instruktorzy są niesamowici, bardzo profesjonalni. Napewno będę do was wracać! Dziękuję za te emocje :*

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Olga B
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Fajna rozrywka, mega uczucie unoszenia się i kontroli swojego ciała. Nie ma obawy o uczucie spadania, raczej czuje się potęgę wiatru i kontrole nad rękami, nogami, głową i całym kręgosłupem, aby przyjąć odpowiednią sylwetkę. Drugi lot z Instruktorem to bajka. Kilka wzlotów i nagłych obniżeń i dopiero odczuwa się siłę grawitacji, a nawet lekki strach podczas opadania. W 100% bezpieczna zabawa, masa śmiechu zarówno dla tych co są w tunelu i na zewnątrz. Na pewno jeszcze skorzystam :)

Dziękujemy, Wojciech28
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zasadniczo, idea latania w tunelu jest super i z pewnością może przysporzyć bardzo dużo radości. Jest jedno ale... tylko bardzo bogaci mogą z tej przyjemności skorzystać. Dla reszty przewidziane jest 5 minut (w dwóch podejściach), które jedynie potrafi rozbudzić ochotę na więcej... Czy warto poświęcić 1,5h dla 300 sekund zabawy? Oceńcie sami.

Dziękujemy, iBochen
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto się tam wybrać chociaż raz. Mimo tego, że jest bardzo drogo i przebywa się w tunelu dość krótko, doświadczenie jest niezapomniane. Świetny pomysł na prezent, czy nawet samodzielne wyjście. Atrakcja przeznaczona i dla małych dzieci, i dla dorosłych czy nastolatkow. Polecam.

Dziękujemy, mvrta
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna atmosfera przed wejściem do tunelu, profesjonalna obsługa i poczucie bezpieczeństwa, to mówi o dobrej zabawie i bogatych wartościach emocjonalnych.
Polecam, ja zrobiłem prezent mojej żonie, która na początku była wystraszona a po locie chciała raz jeszcze. Polecam

Dziękujemy, TomaszTorun