Grawitacja

Super miejsce w którym można się poczuć jak wytrawny spadochroniarz profesjonalna kadra fajna i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2019
Biala333
Latać każy może, trochę lepiej lub trochę gorzej :)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
Wojciech28

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Fajna rozrywka, mega uczucie unoszenia się i kontroli swojego ciała. Nie ma obawy o uczucie spadania, raczej czuje się potęgę wiatru i kontrole nad rękami, nogami, głową i całym kręgosłupem, aby przyjąć odpowiednią sylwetkę. Drugi lot z Instruktorem to bajka. Kilka wzlotów i nagłych obniżeń i dopiero odczuwa się siłę grawitacji, a nawet lekki strach podczas opadania. W 100% bezpieczna zabawa, masa śmiechu zarówno dla tych co są w tunelu i na zewnątrz. Na pewno jeszcze skorzystam :)

Dziękujemy, Wojciech28
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Zasadniczo, idea latania w tunelu jest super i z pewnością może przysporzyć bardzo dużo radości. Jest jedno ale... tylko bardzo bogaci mogą z tej przyjemności skorzystać. Dla reszty przewidziane jest 5 minut (w dwóch podejściach), które jedynie potrafi rozbudzić ochotę na więcej... Czy warto poświęcić 1,5h dla 300 sekund zabawy? Oceńcie sami.

Dziękujemy, iBochen
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę warto się tam wybrać chociaż raz. Mimo tego, że jest bardzo drogo i przebywa się w tunelu dość krótko, doświadczenie jest niezapomniane. Świetny pomysł na prezent, czy nawet samodzielne wyjście. Atrakcja przeznaczona i dla małych dzieci, i dla dorosłych czy nastolatkow. Polecam.

Dziękujemy, mvrta
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna atmosfera przed wejściem do tunelu, profesjonalna obsługa i poczucie bezpieczeństwa, to mówi o dobrej zabawie i bogatych wartościach emocjonalnych.
Polecam, ja zrobiłem prezent mojej żonie, która na początku była wystraszona a po locie chciała raz jeszcze. Polecam

Dziękujemy, TomaszTorun
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Jako, że sam już latałem w takim tunelu, postanowiłem zabrać rodzinę na wspólne latanie. Sam obiekt znajduje się tuż przy skrzyżowaniu drogi S8 z trasą na Ożarów Mazowiecki, dojazd dość łatwy, obok budynku spory parking.
Przed samym lataniem konieczne jest krótkie szkolenie z tego jak się zachować w środku i co oznaczają poszczególne gesty pokazywane przez instruktora. Instruktor bardzo miły i uśmiechnięty, od razu złapał kontakt z dziećmi. Po instruktażu należy założyć odpowiednie stroje, kaski i poczekać na swoją kolejkę. Ja wykupiłem pakiet startowy junior i pakiet dla osoby dorosłej, w sumie każda z osób miała 2 loty po 1,5 minuty. Wchodzi się wraz z innymi osobami na pół godziny i lata się naprzemiennie. Dzieci w wieku 5 i 9 lat miały niesamowitą radochę, szczególnie gdy podczas drugiego lotu instruktor zaserwował im korkociąg w górę i w dół, i tak kilka razy, to samo było dla osoby dorosłej. Po wyjściu od dzieci padło pytanie: kiedy jeszcze raz tu przyjedziemy, znaczy, że się podobało. Koszt dla dwójki dzieci plus osoby dorosłej wynosił 687 zł. Można powiedzieć dużo jak za 9 minut, ale warto, dla tych emocji i uśmiechu dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, nikodeml333