Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Tak jak w temacie. Za 230 zeta za dwu osobowy pokój można znaleźć coś lepszego... Tym bardziej jeśli miał być o podwyższonym standardzie... 10 m kw. na poddaszu... Nieczynna winda, brak lodówki, nie wytarte kurze, brak telefonu aby móć w ogóle skontaktować się z recepcją. 27 stopni w nocy i zimowa kołdra, niby klima...śniadanie porażka, ale może to wina tego, że po burzy cały Nieporęt był bez prądu. Woda pod prysznicem zimna. Dobra, spłuczka w toalecie działała, taki plus. Możliwość zakwaterowania ze zwierzakami to też plus oraz dość fajne miejsce aby dzieci się nie nudziły, gdyż oferuje atrakcje typu żywe zwierzaki koza, owca i kucyk i sporo miejsca do zabawy. Bliziutko plaża, pod warunkiem, że skorzysta się z "dzikiego" wyjścia w płocie. Na jednodniowy pobyt, da się znieść.

Dziękujemy, ArteSur
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Cheeky manager, bezczelny menedżer, manager insolent. Additional bed 80 zł 1 night for Kids, Dodatkowo łóżko 80 zł 1 noc dla dziecka, lit suplementaire 80 zł pour enfant. Two-Chanel tv, Tv 2 chaînes, dwukanałowy telewizor. Poor break fast, słabo śniadania, déjeuner pas bon. Kitchen closes at 21h00, kuchnia zamikac się o 21h00, cuisine ferme à 21h00. Essuis main vieux, stary ręczniki, niema szamponu, pas de shampoing, no shampoo.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Carmelopoland
Zrecenzowano: 10 grudnia 2018

Decydując się na rezerwację w tym hotelu czytałem sporo niepochlebnych opinii ale pomyślałem sobie, co tam. Raz nie zawsze. Przyjadę późno w nocy. Wyjadę rano. Zapomnę.. Niestety ale wszyscy którzy pisali coś niepochlebnego mieli rację. Jeżeli komuś podoba się styl wiejsko - barokowy to jego sprawa ale hotel nadaje się do odnowienia. Wykładziny, ściany i łazienki są stare. Byłem w grudniu a w pokoju tak sobie z temperaturą. Woda w kranie trochę bardziej niż letnia. Rozumiem, że właściciele dbając o klientów obniżyli temperaturę bo gorąco to nie zdrowo... Śniadanie? Średnio. Szczyt szczytów kawa rozpuszczalna zrobiona w dzbanku od ekspresu i stojąca na ekspresie!! Masakra.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wydawało mi się, że obok stał fajny hotel..
Termin pobytu: grudzień 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, OlszMar
Zrecenzowano: 6 czerwca 2018

Spotkanie służbowe 4 dniowe.
Po pierwsze bardzo małe pokoje , coś w nich dziwnie śmierdzi. Okna bardzo małe na drugim pietrze. W kształcie trojkąta, otwierają się tylko częściowo. W nocy bardzo duszno. Brak klimatyzacji.
Sprzątanie w pokojach i wymiana ręczników co trzy dni.... jedzenie na śniadaniach jak i obiadach koszmarne. Niesmaczne, twarde, brak wyboru, jakby stare. Obsługa tez pozostawia wiele do życzenia. Ogólnie panujący nieład. Ten obiekt swoje czasy świetności ma już dawno za sobą .

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Dominika G
Zrecenzowano: 31 lipca 2017

Pierwsze wrażenie jak zajechaliśmy do hotelu ok. Minus-nie ma bezpośredniego wyjscia na plażę z hotelu,obsługa nie miła i nie można liczyć na ich pomoc! W takim hotelu wydawałoby się, że apteczka pierwszej pomocy napewno się znajdzie, wracając wieczorem z plaży do hotelu mąż wpadł w dziurę i zranił sobie nogę, nie mielismy niczego żeby odkazić ranę a pani na recepcji powiedziala, ze nie ma apteczki i zeby dzwonic na pogotowie, to nie byla rana :( jakas masakra... Myslelismy, ze za taka cene chociaz sniadanie bedzie dobre, ale tutaj kolejne zdziwienie, bo bywamy w roznych hotelach na roznym poziomie i czasami zdarzalo sie, ze w zwyklych hostelach sniadania byly 100% lepsze. Tutaj w hotelu 3 rodzaje wedlin w tym wszystkie wg mnie nie do zjedzenia,najgorszej jakosci mieso :(jedynie salatka ze swiezych warzyw z jajkiem byla smaczna. Na półmiskach jakies resztki jedzenia, nie bylo nawet co wybierac a obsluga nie donosila jedzenia mimo ze bylo po 9 a sniadanie do 10.Żeby tego było mało to pod prysznicem był grzyb! :( Żeby nie było, że tylko narzekam-widok z okna był nad zalew, jedyne co nam sie podobało w tym miejscu. Jeszcze tak złych wrazen nie mielismy w zadnym innym hotelu! Zdecydowanie nie polecam!!!!

Termin pobytu: lipiec 2017
1  Dziękujemy, nataliasO3310PO