“Koszmar”
Karczma Cicha Woda — recenzja

Karczma Cicha Woda
Nr 5 wśród 5 Restauracje (Nieporęt)
Opis: Karczma w nowej odsłonie od lutego 2020. Karczma Cicha Woda to znakomita kuchnia pełna regionalnych przysmaków, wykonanych z produktów najwyższej jakości pochodzących od lokalnych dostawców. Nasz nowy Szef Kuchni Łukasz Wróblewski, posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu perfekcyjnych potraw kuchni polskiej i dokłada wszelkich starań by nasi goście mogli delektować się wyśmienitymi daniami. Nowe, odmienione wnętrze naszej karczmy utrzymuje tradycyjny staropolski klimat, bielone ściany, elementy naturalnego drewna z kolorowymi dekoracjami wprawiają w pozytywny nastrój. Doskonała lokalizacja nad cichą wodą Jeziora Zegrzyńskiego, sprzyja miłemu spędzaniu czasu z rodziną lub przyjaciółmi.
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Brak klimatyzacji, jedzenie po prostu paskudne. Jak na dworcu. Wyszedłem z bólem głowy i brzucha. Zdecydowanie nie polecam.

1  Dziękujemy, edyta_i_lukasz

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Czas oczekiwania adekwatny do jakości. Dobre, nie wybitne, ale sycące i swojskie. Polecam do picia long Island! Naprawdę zacne. Samo miejsce jest przestronne i naprawdę fajne.

Dziękujemy, ArteSur
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Żurek bez smaku, karkówka nie przyprawiona nawet nugetsy dzieciom nie smakowały A to ciężko zepsuć. Nie polecam

Dziękujemy, Rafał K
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Średnio to chyba najlepsza opinia, wystrój który nie poraża, duszno (a wydawać by się mogło że klimatyzacja jest standardem), dużo lepiej jeżeli chodzi o dania ...te mogę polecić pod warunkiem, ze lubisz na tłusto i tradycyjnie (pierogi, schabowy, placek) szkoda, ze nie ma do wyboru sałatek i czegoś lekkiego, obsługa, młoda i uśmiechnięta szkoda tylko że skupiona na sobie i swoich telefonach a nie na klientach ...no cóż będąc w Nieporęcie miast szukać ...zjedz coś w Mc Donaldzie (-;

Dziękujemy, go-rado
Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Smaczny żurek w chlebie, szybka, miła i uśmiechnięta obsługa, klimatyczne miejsce z muzyką Golców, dla dzieci plac zabaw i mini zoo.

Dziękujemy, 465tomasz_

Karczma Cicha Woda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieporęt, Gmina Nieporęt

Byłeś(-aś) w Karczma Cicha Woda? Podziel się wrażeniami!