“Cudowne jedzenie i miejsce”
La Bottega di Volpaia — recenzja

La Bottega di Volpaia
Nr 3 wśród 4 Restauracje (Volpaia)
Kuchnie: Włoska
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we dwie rodziny ponownie po dwóch latach. Dania warte swojej ceny. Kuchnia na najwyższym poziomie ale bez nadęcia. Menu krótkie i konkretWidoki zapierające dech. Obsługa miła i pomocna.

Dziękujemy, margareteacher
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: labottegad881, Proprietario, La Bottega di VolpaiaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Gentilissimo sig Margaret , grazie per il suo punteggio e mi fa molto piacere che sia il pasto che il servizio sia stato di vostro gradimento. Vi aspettiamo ancora. Cordiali saluti La Direzione

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy, a właściwie chcieliśmy być i popróbować Włoskich dań. Restauracja wg opisów, czynna jest do godziny 15, my wchodzimy o 14:15 i zostajemy wyproszeni z restauracji bo już zamknięta będzie :( Rozumiem Włochy, rozumiem siesta, ale restauracje żyją z klientów i nie można w ten sposób traktować swoich gości. Bardzo to słabe i w nosie mam gwiazdkę tej restauracji jak w taki sposób traktuje swoich klientów. Już więcej tam nie pojadę, a w zamian polecam wyśmienita knajpkę Bar Ucci.

Dziękujemy, dluMarcin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: labottegad881, Proprietario, La Bottega di VolpaiaOdpowiedź udzielona 25 sierpnia 2019

Gentilissimo sig 143, sono felicissima che si sia trovato molto bene al Bar Ucci il locale di mia sorella Paola . Vorrei però puntualizzare che noi non facciamo sieste lunghe dato che siamo aperti a pranzo e a cena ed a differenza dei bar che fanno orario continuato i ristoranti in Italia chiudono la cucina alle 2/30 e forse non ha notato che lei è arrivato alle 14/45 . Quindi mi dispiace per questo inconveniente e me ne scuso

Zrecenzowano 25 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rodzinna restauracja serwująca fantastyczne,aromatyczne lokalne jedzenie. Smaki niebiańskie, wszystko po prostu pyszne! Bardzo klimatyczne miejsce, z pięknym widokiem i świetną obsługą. Nie można pominąć tego miejsca! Białe wino - lepiej od razu zamówić karafkę, jest tak dobrze dobrane. Wzięliśmy Ribollita-zupę toskańską z chlebem, fasolą i warzywami. Do tego ravioli że szpinakiem i ricotta i risotto z warzywami. Przepisy są tajemnicą restauracji, która istnieje od 300 lat. Warzywa są uprawiane przez właścicieli.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, PiotrC2210
Zrecenzowano 21 lipca 2018

świetne jedzenie w pięknych okolicznościach przyrody, taras z widokiem na dolinę Toskanii, ceny bardzo przystępne,

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Aneta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: La Bottega D, Proprietario, La Bottega di VolpaiaOdpowiedź udzielona 21 lipca 2018

Dear Aneta,

that‘s our pleasure to read you kind words.

Many thank’s for being here, hope you’ll be back soon.

Zrecenzowano 28 czerwca 2018

Do restauracji wpadlismy przez przypadek na lunch.
Ravioli byly raczej z marketu, lekko twarde.
Grzyby byly mocno przesolone.
Duze rozczarowanie jak na kogos kto cale wejscie okleja naklejkami Michelin.
Szczerze- najblizszy market i takie danie duzo taniej i duzo smaczniej.
Pozdrawiam przyszlych odwiedzajacych.
Ps. W Volpai bylismy czwarty raz ale pierwszy i ostatni korzystalismy z restauracji.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, infoland

Dear Infoland,

we are sorry to read your words.

Our meal are prepared as the tradition want them to be. Tuscan cuisine is known for being tasty. Sometimes it’s also a matter of personal taste.

La Bottega di Volpaia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Volpaia, Radda in Chianti

Volpaia, Radda in Chianti

Radda in Chianti, Province of Siena

Byłeś(-aś) w La Bottega di Volpaia? Podziel się wrażeniami!