Mosina

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019
Marta K
Koziegłowy, Polska
Pięknie

Piękne widoki, wygodne podejście pod wieżę, konstrukcja stabilna. Polecam na spacer nawet z małymi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 3 marca 2019
696ewap
Mosina, Polska

Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Przed wieżą wygodny parking na którym spokojnie można stanąć. Jest również miejsce, gdzie można usiąść i zjeść. Do wieży prowadzi niewielki mostek. Sama wieża nie robi może wielkiego wrażenia, bo wysoka nie jest, ale widok jaki się z niej rozpościera wart jest zobaczenia. My trafiliśmy akurat na piękną pogodę i widzieliśmy chociażby budynek Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Polecam!!!

Dziękujemy, Marta K
Zrecenzowano: 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne widoki, wygodne podejście pod wieżę, konstrukcja stabilna. Polecam na spacer nawet z małymi dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, 696ewap
Zrecenzowano: 17 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcyjne miejsce. Warto iść, wspiąć się na wieżę i podziwiać widok, korty mamy u naszych stóp. Nie jest za wysoka, a krajobraz wart jest tej chwili wspinaczki.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, piotrj534
Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na rodzinny spacer lub w pojedynkę. W ciągu tygodnia bardzo cicho i spokojnie, ale podejrzewam, że w weekend sporo tutaj ludzi. Ze szczytu wieży rozciąga się piękny widok na Wielkopolski Park Narodowy, Mosinę i okolice. Całość zadbana, na wieżę prowadzą utrzymane ścieżki, wokół piękna przyroda, rozległe lasy i glinianki. Polecam wszystkim miłośnikom spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, mateoosh2
Zrecenzowano: 23 stycznia 2018

Piękne miejsce na spacery oraz widoki na całą okolicę.Widok jest bardzo piękny i rozległy na Osową górę ,na zagospodarowane Glinianki i na całą Mosinę.Niedzielny spacer na górę oraz na wieżę jest wspaniały na relax po całym tygodniu pracy można się odprężyć i zażyć świeżego powietrza.Polecam przyjezdnym,ponieważ jest bezpłatny parking.Wspaniałego wypoczynku życzę wszystkim odwiedzającym to miejsce.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, phuwrzos