“. ”
Beefore — recenzja

Beefore
Nr 5 wśród 5 Restauracje (Mosina)
Opis: Beefore to street food zamknięty w lokalu w którym poczujecie niesamowity klimat który tworzy roślinność znajdująca się w środku oraz muzyka i ludzie. Każdy jest u tu traktowany jak gość w domu, naturalnie i ciepło. Relaksując się w naszej przestrzeni możecie zjeść śniadaniowe bajgle, kanapki burgery,pizze, steki, sałatki, ciasto, oraz napić się dobrego wina i jeszcze lepszych drinków.

Mega pozytywna miejscówka dobre burgery, przystępne ceny i oczywiście miła i obsługa takiego właśnie miejsca potrzebowała Mosina

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, micha_mE4658NE
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: beefore, Manager, BeeforeOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za miłe słowa. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Pozdrawiam

Beefore — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mosina, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Beefore? Podziel się wrażeniami!