Amaliapoli

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019
ewaczarna
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 21 lipca 2019

Serdecznie polecamy rejs na wyspę Skiathos z Elizabeth Cruise, świetna zabawa, wspaniała atmosfera w rytmie greckiej zorby, poczęstunek Metaxą, nauka tańca, a przede wszystkim grecka gościnność, rodzinność i niesamowite widoki.

1  Dziękujemy, Skaczer
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

z biurem podróży Rainbow płynęliśmy Elisabet Cruises , całą rodziną na wycieczkę do Skiathos .Podróż wspaniała najpierw nauka zorby którą, prowadził kapitan Kostas z młodszym synem i córką.Rodzinka Kostasa pieknie umilała nam rejs różnymi zabawami tańcami .Po zwiedzeniu wyspy popłyneliśmy na piękną brokatową plaże .
Polecam wszystkim ,nawet tym którzy nie lubią zabaw (na niższym pokładzie można było odpoczywać)na najwyższym opalanie .

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, ewaczarna
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Super rejs w ramach wycieczki fakultatywnej z Rainbow. Na statku świetny klimat - to zasługa kapitana Kostasa- człowieka z niewyobrażalnymi pokładami energii, który całą drogę zabawia gości i wchodzi z nimi w różne interakcje :) Nie daję 5 z jednego powodu - nie podobało mi się, że w trakcie rejsu i bitwy na balony z wodą balony lądowały w morzy i je zaśmiecały :(.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Joanna Z