Wyszków

“Obiad z rodziną”
Restauracja Centralna — recenzja

Restauracja Centralna
Nr 5 wśród 12 Restauracje (Wyszków)
Opis: Jesteśmy młodą restauracją tworzoną przez zespół prawdziwych miłośników kuchni. Nieustannie rozwijamy swoje pasje kulinarne i smaki poszukując nowych zestawień, którymi uraczymy podniebienia naszych gości. Zajmujemy się również organizacją przyjęć weselnych, okolicznościowych, uroczystości rodzinnych, ślubów cywilnych, konferencji oraz cateringiem.
Zrecenzowano 7 września 2019

Pyszne jedzenie. Krewetki i polędwica rozpływały się w ustach. Miła obsługa. Cena do jakości bardzo przystępna.

Dziękujemy, Monika M

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Stek na kamieniu pierwsza klasa !!! Kaczucha superrrr !!!! Obsługa miła . Zmienione menu - muszę popróbować nowych dań !!!!

Dziękujemy, 274adamosa
Zrecenzowano 11 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Palce lizać wszystko wyśmienite . Tak pysznej kaczki nie jedliśmy. Sympatyczna obsługa. Pani Asia super kelnerka, przeurocza. Polecam wszystkim

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, KarolinaD1680
Zrecenzowano 2 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Brak organizacji... wypad z przyjaciółmi okazał się totalną pomyłką. Serwis kawowy zapomniany przez kelnerów. Zabrakło ciepłego jedzenia dla jednego z Naszych znajomych. Nie polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Mia S
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc ostatnio w restauracji zamówiłem stek na gorącym kamieniu. Szczerze najlepszy stek wołowy jaki jadłem w życiu. Idealnie doprawiony, na czosnku i jałowcu. Do tego podane grillowane warzywa i frytki. Idealne połączenie! Na pewno będę chętnie odwiedzać tę restaurację!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, piotrd885

Restauracja Centralna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja Centralna? Podziel się wrażeniami!