Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel z pewnością nie 5*.
Pokoje:jakość wykończenia pokoi daleka od wysokiego standardu. Przeciętne wyposażenie pamiętająca zamierzchłe czasy. Meble stare i częściowo zniszczone.
Domki: unikać tych ze strony wschodniej( większość). Praktycznie nie wieje i jest skwar, trudno wytrzymać. Turyści o tym nie wiedzą. Dobrze dział wifi, dla każdego domku oddzielne.
Obsługa sprząta dobrze, ale np. Nie uzupełniają kosmetyków, trzeba dzwonić do obsługi i wtedy przynoszą.

Otoczenie wokoło domków: bałagan, mają inne poczucie estetyki. Pełno chwastów, suchych liści.brak kwitnących roślin. Leżaki przy domkach stare, my mieliśmy też uszkodzony.

Basen: bardzo ładny malutki. Zaleta - niewiele osób zainteresowanych( zawsze było miejsce. Niestety kratki wokoło plastikowe. Kilku turystów, cięższych zarwało je. Złamały się pod ciężarem.Skończyło się na siniakach i na zadrapaniu. Pod koniec pobyty zostały wymienione. Na basenie czysto i dobre meble basenowe.

Restauracje i jedzenie. Największe rozczarowanie
W cenie pobytu jest tylko jedna chociaż hotel chwali się pięcioma. Jeżeli chcesz skorzystać płacisz dodatkowo. Pierszy raz spotykam się z czymś takim w hotelu 5*....Nie ma znaczenia , że wykupiłeś pełne wyżywienie.
czyli jesteś przypisany do jednej restauracji. Mało tego... jesteś przypisany do jednego stolika! Kuriozum, z którym nigdy się nie spotkałem. Chcesz zjeść w innej części restauracji i nie możesz.
Mało tego, okazuje się , że przy stoliku 4 os, załadują 2 pary, zupełnie obce. Siedzisz z obcymi osobami, 3 x w ciągu dnia.!!!Pomyślcie jak wszyscy się czują....
W restauracji sauna, nie radzą sobie z wysoką temperaturą, która jest wyższa niż na zewnątrz, ze względu na kotły, patelnie itd.
Jedzenie nastawione na Hindusów.( 2/3 wszystkich turystów)
Powiem tylko, że jak na hotel na środku oceanu to zdecydowanie mało ryb.
Bardzo dobra restauracja Lagoon, ale jak napisałem wcześniej dodatkowo płatna. Tu dopiero standard 5*.
Nie ma tak jak w innych hotelach w świecie, że korzystasz ze wszystkich , ale w miarę dostępnych miejsc . Robisz rezerwacje. Jeszcze raz podkreślam, mimo tego, że masz full wykupione opcję wyżywienia, płacisz dodatkowo.

Obsługa miła, pomocna. Tu największy plus.

Jak na hotel , który chce być 5*( a nie jest zdecydowanie!!!) to brakuje wielu udogodnień.

Centrum sportowe ,obsługa sprawna, pomocna, ale większość płatna poza kajakami.

Wieczory „artystyczne” tandeta do kwadratu: fakir, disco polo, żadnych lokalnych artystów.

Jak ktoś nie wie, to warto przypomnieć, że na wyspie jest wysypisko śmieci, o czym można przekonać się opływając wyspę kajakiem. Tli się na nim ogień i dym dociera do część wypoczynkowej.Jednej nocy podpalili je żeby utylizować śmieci.( skorzystali z tego, że mniej ludzi to widzi i wiatr był sprzyjający).

Pozytyw to woda w lagunie, widoki ( cz.zachodnia), czysta plaża, temperatura.
Podkreślam, cena nieadekwatna do standardu, który prezentuje hotel!!

Z pewnością nie wrócę na wakacje w to miejsce.
Wszystkim , którzy szukają spokoju, ciszy i normalnego komfortu proponuję zdecydowanie inne miejsca. Czy Malediwy..?

Dziękujemy, GOGdynia
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny domek na wodzie, przepyszne jedzenie, obsługa, wszystko na piec gwiazdek! Wróciłabym bardzo chętnie tylko trochę drogo za dobę, pokoje duże, przestronne, wanna na tarasie, rybki pływała tuż obok Ciebie. Cudownieee.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, allexk77
Zrecenzowano: 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla nas był to wspaniały pobyt w hotelu. Plaża jest fantastyczna. Nurkowanie z rurką i nurkowanie są tutaj idealne. Zespół animatorów oferuje także różnorodne oferty. Zwłaszcza Bebo sprawili, że nasz pobyt był tak doskonały. Każdego poranka ćwiczenia z nim były niesamowite.
Na pewno wrócimy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Martin2309
Zrecenzowano: 16 maja 2018

Tak jak wskazałem w tytule, na ocenę ogólną obiektu wpływają detale. Nie będę rozpisywał się o restauracjach znajdujących się w obiektach ani o wyglądzie domku na plaży gdyż zdjęcia umieszczona na portalach obrazują w 100% stan faktyczny (powiem tylko że pokoje były bardzo schludne i czyste, obsługa codziennie dba o czystość pokoju). Wyżej wymienionymi detalami są ceny za usługi dodatkowe w resorcie, które według mnie nie są adekwatne do wykonywanej usługi. Wiadomo na Malediwach nie jest tanio, natomiast według mnie za cenę którą płaci się za różnego rodzaju atrakcję, obiekt powinien bardziej się przykładać, Mianowicie : nurkowanie z butlą kosztuję ok. 200 $ co już jest dosyć wygórowaną ceną a jeśli dodam że za ową cenę płyniemy z instruktorem (nie łódką lecz wpław pod wodą) do najbliższego "punktu nurkowania " 50m dalej gdzie znajduję się duże skupisko ryb natomiast rafa koralowa to za dużo powiedziane. Filmik który był w cenie trwa łącznie 90 sekund( 5 filmików po 20 sekund... ) zdjęcia natomiast nie obrazują nic poza osobą nurkującą i paroma rybkami. ( samo w sobie nurkowanie było fantastyczne natomiast powinno kosztować połowę mniej). Samo nurkowanie TRWAŁO 20/30 min. Często płaciliśmy za dany produkt, który okazywał się nie kompletny (głownie chodzi o jedzenie we wspomnianych restauracjach,np. w pizzy w której powinno być mięso były tylko warzywa :). Hotel pobiera opłaty dosłownie za wszytko za co tylko może, jak dla mnie resort który posiada 5* nie powinien liczyć gościom wypitej wody... niby dwie butelki wody są dziennie do wypicia natomiast room service sprawnie dba o to aby nie dało się tego policzyć i tak zawsze na paragonie znalazł się ekstra dolar za wode.. Reasumując tak jak w tytule napisałem detale, bo one jednak wpływają na ocenie b. dobra a nie wspaniałą, 5* resort powinien iść bardziej na ustępstwa w takich właśnie detalach.

Termin pobytu: maj 2018
5  Dziękujemy, BartekK556
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo gorąco polecam, świetny hotel jeszcze lepsza obsługa. Bardzo dobry na romantyczną podróż i wakacje z dziećmi. Dobre jedzenie, duży wybór, różne kuchnie. Domki czyste, sprzątane dwa razy dziennie. Bardzo polecam.

Termin pobytu: kwiecień 2018
2  Dziękujemy, dpjj2018