Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Bardzo przyjazny hotel.
Wygodne wyjście na plaże (choć schody od strony hotelu mogły by być wymienione).
Bardzo przyjemny widok z balkonu.
Obsługa kompetentna i pomocna (Bardzo miłe recepcjonistki).
Parking i otoczenie zadbane i schludne.
Śniadanie bardzo smaczne, wszystko świeże.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje z widokiem na morze.
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, KubaWedrowniczek
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2017

Byłem w ośrodku "Ledan" już kilka razy zawsze byłem zadowolony z obsługi , zakwaterowania i wyżywienia. Spokojna okolica, bliskość plaży i tylko żal że kończy się turnus i trzeba wyjeżdżać. Gorąco polecam

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, GENIU1921
Zrecenzowano: 29 stycznia 2017

W ośrodku "Ledan "byłam już trzykrotnie , przy okazji wypoczynku i rehabilitacji .Zaleta jest doskonałe położenie , miejscowość jest mała, kameralna , ośrodek znajduje się bardzo blisko plaży.Świetne miejsce dla osób poszukujących ciszy , spokoju i relaksu.
Pokoje w różnym standardzie, nowoczesne i tradycyjne, wszystkie z łazienkami. Obiekt oferuje smaczne jedzenie, przygotowane na miejscu ze świeżych produktów.Baza zabiegowa nie jest imponująca ale można się poczuć kameralnie i godnie.

Termin pobytu: wrzesień 2016
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, grapik2016
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2015

Jeździmy tam na turnus rehabilitacyjno- wypoczynkowe z dziećmi niepełnosprawnymi od wielu lat i w ciągu tych lat wiele się tam zmieniło na lepsze. Brakuje tylko zjazdu na plażę dla osób na wózkach!!!!! Ale to wina gminy i urzędasów, którzy ignorują pisma i prośby wczasowiczów. Obsługa i sam ośrodek jest super i godny polecenia wszystkim. Okolica cicha i spokojna. Jak ktoś chce wypocząć od głośnych imprez i ma ochotę pospacerować po lesie to idealne miejsce dla niego. My w tym roku też tam jedziemy, chociaż ciężko nam że wejście na plażę dla osoby na wózku trzeba będzie pokonywać jak wejście na Rysy, ale mamy nadzieję że władze Mielna pomyślą o tych osobach żeby i one czuły się komfortowo na wczasach.

Termin pobytu: sierpień 2014
8  Dziękujemy, Małgorzata T