“Rewelacja”
Dudo — recenzja

Dudo
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Dinjiska)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na razie jest to najlepsza restauracja jaką udało nam się zwiedzić na wyspie Pag. Ceny są przystępne a jedzenie bardzo smaczne. Klimat nie jest sztuczny- powiedziałbym że to taka typowo rodzinna knajpka. Bardzo miła obsługa- na pewno tutaj wrócimy

1  Dziękujemy, 819mateuszu

Zrecenzowano 4 września 2019

wielka restauracja w małej miejscowości, do której jeździmy specjalnie-będąc w Chorwacji. jedzenie przepyszne,świeżutkie ,przygotowywane z dobrej jakości produktów. i owoce morza, i pizza (szczególnie z regionalnym serem i prosciutto) i mięsa bardzo dobre. polecam.

Dziękujemy, Edyta Darek P
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce na rodzinny obiad lub lunch w trakcie wypadu na wyspę Pag. Ceny przystępne, mało turystów, ładny widok; typowa Chorwacka karczma przy drodze.

Dziękujemy, IwaK_13
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorne miejscem w bocznej uliczce. Bardzo duże porcje i dłuższa chwila czekania bo wszystko przygotowywane na świeżo. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, adrianch2015
Zrecenzowano 5 września 2018

Zjedzenie pizzy jednej na głowie w tej restauracji to nie lada wyczyn. Niby niepozorna ale obsypana taką ilością sera że nie daliśmy rady zjeść całej. Niemniej jednak smakowała nam bardzo. Obsługa również bardzo miła. Lokal położony na początku wyspy Pag, przy główniej ulicy. Bardzo łatwo tam trafić. Polecam !

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, anacze

Byłeś(-aś) w Dudo? Podziel się wrażeniami!