Zrecenzowano: 6 maja 2017

Ekskluzywny hotel z przepięknym ogrodem- palmy przecudowne. Mieliśmy pokój 7215 -widok ka wjazd do hotelu - 7 piętro- super miejscówka bo wjazd jest śliczny wysadzany palmami z fontanną. Widok z balkonu na góry i centrum miasta. Wieczorem głosno bo słychać ludzi siedzących w barze ale ok 2 w nocy juz cicho ale nam to specjalnie nie przeszkadzało. Pokój duży ale bez jakiegoś szału- na 4* , ręczniki zmieniane codziennie, szlafroki raz na pobyt - drugi raz już nie dano nowych. Najpierw zaproponowano nam niby pokój o lepszym standardzie w ogrodzie przy basenie ale sam parter ludzie przechodzą ani otworzyć balkonu ani posiedzieć ... generalnie mało komfortowe i taka ciemna nora. Poszliśmy do recepcji wymienić to dali nam inny standard i ten był super .Jedzenia ogromny wybór, 2 restauracje - śniadanie od 7 do 11 a obiadokolacja od 18 do 22. Ludzi bardzo dużo większość to Niemcy średnia wieku 60 lat. Baseny piękne , wodospady, jacuzzi. Wi fi w pokoju płatne ,trzeba zamówić na recepcji ok 12 euro na tydzień na 3 sprzęty. Woda do obiadokolacji płatna 2.20 euro ( 0,5litra) . Przy hotelu dworzec autobusowy. 4.14 euro bilet do Puerto de Mogan -polecam bo śliczne miasteczko a taxi 29 euro . Taxi do Playa del Ingles 5 euro, plażą przez wydmy( coś pięknego ) idzie się 3 h- ale wybierajcie się rano lub późnym popołudniem bo w środku dnia piasek parzy masakrycznie. Przy promenadzie sklep spożywczy dino , drugi sklep najbliższy przy dworcu autobusowym i tam jest najtaniej. Baniak wody 5 litrowej od 1,25 euro. polecam tuc tucki śmietankowo czosnkowe pycha 1.40 euro. Lody od 2 euro. Wycieczka objazd po wyspie - zaopatrzyć sie w aviomarin bo paskudne zakręty. Polecam wycieczkę trekking -wodospady Gran Canarii z przemiłym panem Maciejem. Hotel zdecydowanie polecam dla wymagających klientów, par , małżeństw, seniorów- dla rodzin z dziećmi niekoniecznie . Przedłużenie doby hotelowej do godz 18 kosztuje 40 euro za pokój.

Wskazówka dotycząca pokojów: polecam 7 piętro pokój 7215 :) widok na góry i miasteczko i wjazd do hotelu plus piękne fontanny
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MAGDA X
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CostaMeloneras, Manager, Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 7 maja 2017

Dear Magda X,

Thank you very much for taking your time to write this review.

We are really glad to read that you enjoyed your time in Lopesan Costa Meloneras. We also appreciate that you give such positive feedback and so many advices to other travellers from Poland.

We hope to welcome you again soon.

Best regards,

The Management

Zrecenzowano: 5 maja 2017

Hotel duży, piękny ogród, dużo basenów, ale niektóre wymagają remontu. Jedzenie bardzo kiepskie duży wybór, ale niestety bez smaku, choć w restauracjach płatnych pyszne. Niestety za wszystko trzeba dopłacić: sejf wifi w pokoju, woda.

Wskazówka dotycząca pokojów: Im wyżej tym ładniejszy widok
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, aneta19812016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CostaMeloneras, Manager, Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 6 maja 2017

Dear Mrs. Aneta19812016,
We would like to thank you very much for your detailed and very interesting review on Tripadvisor and of course for having chosen the Lopesan Costa Meloneras in the first place.
We regret that you do not agree with our price politic and that the buffet has not exceeded your expectations.Some of your comments about your criticism has been forwarded to all the department managers.
It would be a pleasure to welcome you again, so we could have a second opportunity .
With best regards,
The Management

Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Lokalizacja - wspaniała. przy samej promenadzie, miejsce na zakupy, spacery, mnóstwo kawiarni, restauracji. Przy samej latarni morskiej, blisko wydm.
obszar hotelu - bardzo zadbany, duży, kilka basenów, kilka restauracji, mnóstwo barów, sklepy. Dużo miejsca. piękna zieleń.
jedzenie - bardzo dobre, urozmaicone, dużo miejsca w restauracjach. Dwie fajne restauracje przy promenadzie, z widokiem na ocean. Super położenie. Jedzenie i obsługa w rybnej - bez zarzutu. W barach dobra obsługa i drinki. obsługa zresztą, moim zdaniem, wszędzie bez zarzutu.
Animacje - korzystałam z zajęć sportowych: zumba i aqua aerobik. Bez zarzutu.
Pokoje - najsłabszy punkt. Bez euforii, ale tez trudno się przyczepić, prawdę mówiąc. Duże, w łazience wanna i prysznic, szlafroki. Ale - brak kapci:(
Wrażenia bardzo pozytywne. Planujemy powrót na dłużej. Pomimo tego, że to duuży hotel i byliśmy chyba w wysokim sezonie (Wielkanoc) to nie czuje się tłoku, gwaru i tym podobnych uciążliwości w molochach. polecam zdecydowanie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Położenie pokoi jest bardzo różne. Najlepiej zapoznać się z planem obiektu.
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna O
Zrecenzowano: 10 marca 2017

In my opinion it' s the best hotel in Maspalomas- in front of the sea, with great garden. Everything was just perfect!!
Duży pokój , którego wystrój jest ponadczasowy, piękna marmurowa łazienka, piękny widok z okien. Jedzenie smaczne i urozmaicone, dobre mięsa, niezłe ryby i owoce morza, naprawdę można znaleźć coś dla siebie. Mimo tego, ze hotel był praktycznie pełen nie odczuwało sie natłoku turystów. Bravo za codzienne sprawdzanie przez obsługę czy goście nie rezerwują- mimo zakazu- leżaków poprzez położenie ręczników!! Okazuje się, ze można i to bez uraźenia gości. Wokół hotelu sklepy- raczej ekskluzywne-, perfumerie, knajpki / wspaniała Las Rias!/ i piaszczysta plaźa . Wypożyczalnia samochodów obok. Moze niekoniecznie hotel dla małych dzieci, chociaż trochę ich było. Napewno dla osób , które chcą wypocząć w ciszy z książką.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, edyta355
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CostaMeloneras, Manager, Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 12 marca 2017

Dear Mrs Edyta,
Thank you for sharing your experience with other users. It is certainly very helpful to know what other travellers think about us. For our part, we are happy that you enjoyed a pleasant stay with us and we hope to see you again soon in the hotel. Follow our hotel profiles on social networks to stay updated with our latest news.
With kind regards,

Zrecenzowano: 8 lutego 2017

Budynek okazały, 3 spore skrzydła -czasami dosc daleko do restauracji choc to wczasy , pokoje czyste ale.... mrówki faraonki wszedzie i to duzo, zmienilismy pokoje z tego powodu -bez problemów ale w kolejnym skrzydle tez ich pełno, obsługa bez zarzutu choc na koniec bagazowi zniszczyli torbe rzucajac zbyt brutalnie ale nikt sie tym nie przejał bo klient juz wyjeżdżał ..Jedzenie smaczne ale bez szału, owoce morza- skromnie [choc ryb z Wietnamu duzo].Baseny infrastruktura ogrodowa -wspaniała choc mało miejsc słonecznych[ troche za duzzo zieleni]i spory problem z miejscem dobre nasłonecznionym;duzy minus-ceny napojów, wina i wody w barach i na posiłkach-najtansze wino 15,50 woda 0,5 l -2,2, piwo 0,5- 3,2euro to spora przesada; drugi raz w tym rejonie -w ub roku hotel RIU Oasis był o nieebo lepszy .Ten hotel to ostatni raz bo te faraonki tak łatwe do wytepienia ale trzeba by zrobic fumigacje i czesc hotelu wyłaczyc ale na to hotelu juz nie stac- trudno ...

Wskazówka dotycząca pokojów: wszedzie faraonki choc zachodnie skrzydła cieplejsze i cichsze
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Wojciech A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: CostaMeloneras, La Dirección, Lopesan Costa Meloneras Resort, Spa & CasinoOdpowiedź udzielona 13 lutego 2017

Dear Mr. Wojciech,

Thank you for sharing your experience with other holidaymakers and for your comments giving us ideas for our future. We hope that we will see you again at the hotel.

Kind regards,
La Dirección.