Flyboard Malta

Fantastyczna zabawa, bardzo mili ludzie którzy podchodzą do tego z pasją dzięki czemu świetnie się... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 września 2019
Majakarczewska
Flyboard Sopot

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
Kasia F

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Spełnienie marzeń ! O tak !!!!! Świetna zabawa choć nie łatwa ale pod okiem świetnych instruktorów ( instruktorzy w Sopocie najlepsi !!!! )
Od samego początku kontakt z instruktorami niesamowicie przyjazny. Podczas samego lotu bezcenne porady, odpoczynek i śmiech z nieudanych akrobacji - wszystko to sprawia ze jest to naprawdę mega czadowa przygoda i frajda.
Dla laika który nawet nie potrafi ubrać pianki to jest przeżycie wow ;) Adrenalina w krwi buzuje przez kolejna dobę ;)
Mega ekstremalny odlot przez 30 minut !!!
Wrócimy do was !!!! Sopoccy instruktorzy wymiatają :)

Pozdrawiamy z Szwecji
Kasia i Rafał

Dziękujemy, Kasia F
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzięki za super niezapomniana przygodę. Naprawdę dobrze się bawiliśmy i z chęcią to powtórzymy jeszcze nie raz!
Profesjonalnie i bardzo zabawnie!;) pozdrawiamy!

Dziękujemy, elmienio
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Z tej atrakcji skorzystała moja 12 letnia córka. Okazało się ona świetną zabawą, super doświadczeniem. Córka, co prawda była bardzo zmęczona ale też bardzo szczęśliwa. Obsługa przemiła :-) wykazali się ogromną dozą cierpliwości. Wiem, że płaciłam za to, ale podejście mieli świetne. POLECAM !!!!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Wieczorek1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: simondes, Owner, Flyboard MaltaOdpowiedź udzielona 29 maja 2019

Hello, many thanks for the review. We are still waiting for you to send us your email address, so we can send you the photos and video we took of your daughter :) We cannot post the email address here but you can either send the email on facebook: Flyboard Malta or send us an sms on +35699471644.

Thanks
Simon

Zrecenzowano: 26 września 2017

Super zabawa, doświadczenie warte polecenia, instruktorzy z prawdziwa pasja dokładający wszelkich starań aby się podobało. jak najbardziej polecam wszystkim !

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, agnnowak90
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Profesjonalna, bezpieczna ekstremalna zabawa!

Jestem pod wielkim wrażeniem obsługi. Nadzwyczajnie uprzejmi i uczciwi ludzie. Najnowszy sprzęt i doświadczony instruktor bezbłędnie mówiący po angielsku, czego chcieć więcej?:) Cena porównywalna z wynajmem skutera wodnego jednak zabawa o niebo lepsza. Wraz z dziewczyną na pewno wrócimy.
Polecam każdemu.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016