“Przejazdem do Warszawy”
Resteuracja Topolka — recenzja

Resteuracja Topolka
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Grójec)
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dość poprawne ale bez szału, makaron orientalny który zamówiłam pływał w tłustym sosie, więc po zjedzeniu połowy porcji reszta już po prostu nie smakowała (na dnia centymetr ciężkiego sosiska). Danie ciężkie, zbyt intensywne. Drugie danie to kofty wieprzowe, danie bardzo ładnie podane, dużo lżejsze niż makaron, na poprawnym poziomie. No raczej nie wrócimy

Dziękujemy, 205barbrag

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni recenzjami tutaj, zajechaliśmy do tej niepozornej restauracji.

Wystrój nowoczesny, artystyczny, pastelowy i bardzo przyjemny. Bez zarzutu.

W karcie dań było napisane, że jest to lokal typu 'slow food' i na dania trzeba czekać ok. 40 minut. Na szczęście posiłek został podany sprawnie, a kelnerka wyjaśniła że czas ten odnosi się do godziny szczytów.

Zamówiliśmy Polędwiczki z Zielonym Pieprzem, Vege Bowl, Szarpaną Świnkę; z naczosami oraz z burgerem i frytkami. Wszystko było przePYSZNE! Szarpana wieprzowina jak i polędwiczki soczyste, frytki oraz naczosy chrupiące i ciepłe a warzywa w Bowlu świeże. Wszystko w dodatku PIĘKNIE podane.

Bardzo kuszące były także desery; szarlotka z lodami oraz tort bezowy z owocami. Jednak czas nas gonił i zmuszeni byliśmy do zrezygnowania z tych dobroci.

Każdy, zarówno miłośnicy mięsa, dzieci, osoby będący na diecie; wegańskiej, wegetariańskiej czy to bezglutenowej lub bezlaktozowej, znajdzie coś dla siebie. Wszystko jest świeże, aromatyczne i przyjemne nie tylko dla kubków smakowych ale także dla naszych oczu.

Restauracja naprawdę godna odwiedzenia. szkoda tylko, że daleko od domu ;)

Dziękujemy, jabuszko
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Restaurację odwiedziliśmy przypadkowo, na trasie z Elbląga do Krakowa. Wyszliśmy pozytywnie zaskoczeni. Zdecydowanie było warto odbić z trasy S7 aby zjeść tutaj obiad. Dania bardzo smaczne, polecamy frytki po meksykańsku, kurczaka z jalapeno oraz kurczaka z bobem. Bardzo ciekawe połączenie smaków w daniach, obsługa na 5+, czego chcieć więcej? Wystrój całkiem ciekawy, jedyny minus to fakt, iż mogłoby być nieco czyściej.

Dziękujemy, bert6969
Zrecenzowano 12 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo klimatyczne miejsce ! Pyszne jedzenie ze świeżych produktów!
Szparagowe love skradło moje serce u boku proseco z watą cukrową

Polecam!!! 10/10

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Marta B
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe zaskoczenie. Fajna restauracja, bardzo dobre jedzenie, z produktów wysokiej jakości. Widać, że lokal jest licznie uczęszczany, obsługa dobra. Polecam z czystym sercem

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 72andrzejr

Resteuracja Topolka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarczyn, Mazowieckie

Belsk Duży, Mazowieckie
Grójec, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Resteuracja Topolka? Podziel się wrażeniami!