“Kolacja we dwoje”
Loftowa — recenzja

Loftowa
Nr 2 wśród 6 Restauracje (Grójec)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, smaczne jedzenie, przystępne ceny. Menu sezonowe to duży plus. Dość duże porcje deserów - tort bezowy prawie nie do zjedzenia w pojedynkę ;)

Dziękujemy, Jacek K

Zrecenzowano 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Loftowa to z pewnością miejsce nietuzinkowe na mapie Grójca, w którym zawsze brakowało tego typu restauracji. Usytuowana jest przy głównej ulicy, dobrze widocznej z dużych okien lokalu. Do plusów można zaliczyć pyszne jedzenie przygotowane ze świeżych składników, możliwość wcześniejszej rezerwacji stolika i ogólny klimat wnętrza, które pomimo, że jest nowoczesne nie przytłacza, a wręcz stwarza przytulny klimat. Do minusów zaliczyłabym jedynie obsługę, bowiem ostatnim razem mieliśmy okazję być obsługiwani przez młodą kelnerkę, która nie do końca znała serwowane dania i trzeba było długo czekać aż się nami zainteresuje. Widać, że dziewczyna była tam raczej z przypadku. Ogólnie oceniam lokal bardzo pozytywnie i chętnie do niego wrócę przy większej okazji.

Dziękujemy, JudytaA5
Zrecenzowano 13 maja 2019

Wracając z Mazur do Krakowa postanowiliśmy gdzieś w połowie drogi zrobić przystanek na obiad. Po małym rozpoznaniu interenetowym wybór padł na Loftową w Grójcu. I okazał się strzałem w 10. Bardzo smaczna kuchnia, miła obsługa - jedynie warto zaznaczyć że lepiej rezerwować stlik wcześniej. My przyjechaliśmy bezpośrednio i wszystko było zarezerwowane. Na szczęście nie planowaliśmy długiej biesiady a tylko szybki obiad w drodze więc udało się znaleć stolik zarezerwowany na nieco późniejszą godzinę.
Dla dzieci jest dostępna karta dań dziecięcych - m.in. bardzo smaczna pomidorowa i rosół a także nieśmiertelne nuggetsy ale w tutajszym wykonaniu pachnące przynajmniej świeżym kurczakiem a nie starym tłuszczem.

Dziękujemy, PawelWod
Zrecenzowano 12 maja 2019

Bardzo fajne miejsce. Ładny, stylowy, loftowy wystrój. Sporo ludzi, obsługa miła. Jedzenie bardzo dobre. Menu nie obszerne, za to jest wszystko co trzeba wraz z menu dla dzieci (doskonałe nuggetsy i pyszna zupy: rosół i pomidorówka, jak domowe). Godne polecenia. Chetnie wróce jadąc do Warszawy lub na Mazury.

Dziękujemy, traczowna
Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo sympatyczna, smak dań w porządku, pyszny rosół z gęsi, dorsz z burakami pierwsza klasa, gwiazdka mniej za niewielkie porcje, dania mogły być cieplejsze ale zwracam uwagę, ze restauracja była pełna gości, ogólnie do polecenia...

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, moniarni

Loftowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Grójec, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Loftowa? Podziel się wrażeniami!