Dla miłośników przyrody

Jeśli potrzebujecie oderwania się od zgiełku i wielkomiejskiego życia warto udać się nad Szumy... Przeczytaj więcej

tomasz r
Rudnik nad Sanem, Polska
A ja nie o SZUMACH a o SPŁYWACH KAJAKOWYCH TANWIĄ

Szumy oczywiście widziałem. Wspaniała kilkugodzinna wycieczka. A i do wody też wpadłem, bo ślisko... Przeczytaj więcej

Waldek J
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jechaliśmy 30 min od Zamościa żeby zobaczyć szlak szumiących wodospadów .Powiem jedno -szkoda czasu.Ani ciekawej przyrody a wodospady małe i nijakie.

4  Dziękujemy, Kris_Novy
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Szumy są bardzo znane i bardzo chcieliśmy je zobaczyć będąc w okolicy. Dojechaliśmy samochodem do parkingu i tu trzeba uważać - są trzy parkingi, z czego najbliżej jest parking przy knajpie "u Gargamela". Przy szumach prowadzi błękitny szlak, woda jest czysta. Samo miejsce malownicze. "U Gargamela" można kupić pamiątki, jedzenia i coś do picia.

Dziękujemy, diasko
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Przepiękna trasy dla dzieci i młodzieży. Widoki niezapomniane, woda czysta. Do poprawy oznakowanie szlaków turystycznych w szczególności trasy dydaktycznej "Nad Tanwią".

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Polecam gorąco spacer wzdłuż rzeki Tanew, pełnej maleńkich uskoków (wodospadzików), czystej, przejrzystej, malowniczej.
Nawigacja google zaprowadziła nas na płatny parking, skąd ruszyliśmy ścieżką w las. Mogłoby być wszystko lepiej oznaczone, ale poszliśmy za tłumem i trafiliśmy na piękne widoki. Dotarliśmy do Źródełka Miłości, skąd jeszcze można odbić na wodospad.
Możliwy jest także dojazd na szumy do tzw. Gargamela (sklepu-baru), skąd wystarczy już tylko zejść z górki i można piknikować na trawie.

1  Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ładna i spokojna okolica, polecam na weekendowy wypad. Warte uwagi,chociaż mógł by być dłuższy szlak.

1  Dziękujemy, KamilaCisek