Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Piękne miejsce - tylko to. Strasznie zapuszczony motelik, który lata świetności miał w rozkwicie komuny. Od tego czasu nikt nie raczył pomieszczeń nawet odświeżyć nie wspominając o remontach. Najbardziej podobał mi się moment wyjazdu z tego posępnego, ponurego i śmierdzącego miejsca. A myśl o tym, że już tu nie wrócę napawała mnie optymizmem i radością.

Lokal zapuszczony totalnie. Pajęczyny pod łóżkiem, odpadający tynk ze ścian, pleśń i grzyb na ścianach. Biznes typu - wyciągnąć ile się da, nie dając zamian nic. Umówiłem się z właścicielem telefonicznie, że przyjadę późno w nocy (jechałem ponad 600 km w korkach) - ten miał zostawić otwarte drzwi wejściowe do budynku - zamknął je na klucz i nie odbierał tel. Pierwszą noc spędziliśmy w samochodzie( z 70-o letnimi rodzicami i 10-o letnią córką). Hitem było to, że musiałem za tę noc zapłacić !!! Swoje niezadowolenie wyraziłem gospodarzowi i oznajmiłem, że nie mam ochoty płacić za noc spędzoną we własnym samochodzie. Grochem o ścianę- zaczął się rzucać i gorączkować że muszę uiścić opłatę. Nie miałem wyjścia - nie chciałem sobie bardziej psuć weekendu. Ale fakt ten przebiło kolejne wydarzenie - próba szantażu, że wystawienie negatywnego komentarza (o czym wspomniałem) będzie skutkować oskarżeniem mnie o oszustwo, polegające na noclegu większej liczby osób niż na zgłoszeniu pierwotnym.
Wyjaśnienie: Wykupiłem 3 osoby dorosłe; o dziecku wypomniałem telefonicznie - mała dołączyła do naszej wycieczki w ostatniej chwili. Miałem to ustalone z gospodarzem, przed wyjazdem, że za małą dopłacę na miejscu - nie miało być problemu. Łgarz, w żywe oczy powiedział mi, że telefonu nie było - a ja próbowałem go oszukać - PRZEMYCAJĄC MAŁĄ !!! Oczywiście w pokoju były 4 łóżka i dopłata za małą została pobrana wg ustaleń!!!
Nigdy w życiu nie byłem tak potraktowany w żadnym miejscu na ziemi, a podróżuje bardzo dużo.
Przestrzegam wszystkich przed tym miejscem i jego załganym właścicielem.
Mam nadzieję, że przy takim podejściu do biznesu ten, szybko mu padnie, a to piękne miejsce i budynek z potencjałem przejmie ktoś uczciwy i życzliwy, dzięki któremu ludzie będą mogli wypocząć i z uśmiechem do niego wracać.
Obecnemu właścicielowi życzę, aby okoliczność zmusiły go do powrotu do swojego dużego miasta i tam zajęcia się czymś innym - swoim podejściem psuje ludziom wypoczynek.

1  Dziękujemy, koper4708
Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam tego miejsca!!!To co tam się dzieje to wielka porażka!Właściciel robiąc wesele z poprawinami za 13tys nie miał herbaty ani cukru i w dniu wesela dzwoni do PARY MŁODEJ!ŻEBY KUPILI! Masakra!Szeroki łuk!P.S. Na Facebook Grajan usuwa i blokuje komentarze!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, autoowariat
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Bród smród i ubóstwo. Kibel się rozleciał przy pierwszym użytku, w łazience strach czegokolwiek dotknąć, na lampce nocnej gruba warstwa kurzu... Duży plus to miejscówka - widok na jezioro. Śniadanie w porządku bez zastrzeżeń.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Brajan B
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2016

strona internetowa super, tylko przyjeżdżać. W opisie ośrodek wczasowy - jedna krzywa siatka do siatkówki i bardzo brudny plastikowy domek dla dzieci. Pokoje zgroza - wyposażenie z demobilu (umywalki, tapczany, meble). Cały budynek to chyba stara poniemiecka szkoła kryta eternitem. Przez szybę widać zdemolowane klasy wypełnione starymi gratami. Ponadto bardzo brudno, pełno pajęczyn a taras to dach pokryty papą. Zastanawiam się jak na to reaguje sanepid. Koszt pokoju to 130 zł za pokój 2 osobowy (spałam za niższą cenę naprawdę w fajnych pokojach) + 30 zł śniadanie dla 2 osób (4 plasterki pseudo polędwicy + 4 plasterki sera i jajecznica z 2 jaj) przez 3 dni to samo.

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, Elziuta E