Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam pobyt z dziećmi (7 i 2) sala zabaw, ukochany przez dzieci pan Animator Michał. Muzyka na żywo w tawernie. Basen. Bardzo udany tydzien. Blisko do Wilczego Szanca, Mamerek. W domkach codziennie sprzątanie, śniadania i obiady smacZne.polecamy!!było SUPER!

Dziękujemy, Julia_Halasowska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ognisty_Ptak, Dyrektor generalny, Hotel Ognisty PtakOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Pani Julio,
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Ogromnie nas cieszy, że Państwa wypoczynek należał do udanych.
Mamy nadzieję, że odwiedzą nas Państwo ponownie.

Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Widnieje banner że można skuter wynająć a tu NIC.Wielkie rozczarowanie, tym bardziej Ze rok temu byliśmy i nie można było pływać bez okazanego patentu. Niby fajnie , bannery wiszą, a jednak słabo. Poza tym rozczarowaniem ok

Dziękujemy, bielu2008

Panie Pawle,
Serdecznie przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Mamy nadzieję, że przy następnych odwiedzinach w naszym Hotelu będzie Pan zadowolony z proponowanych przez nas usług.

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

miesjce ok, ale pokoj w czesci hotelowej to zart, przy obecnych upalachnagrzany, brak klimatyzacji, tylko jakis tani wiatrak, ktory jedyne co zapewnia to szum, doceniam i to bo przynajmniej zaglusza knajpe na dole. w pokoju smrod stechlizny, bardzo duzo wilgoc, brak wentylacji. ogolnie nie tyle ze nie polecam co przestrzegam przed korzystaniem

Dziękujemy, Adam S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ognisty_Ptak, Dyrektor generalny, Hotel Ognisty PtakOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Panie Adamie,
Serdecznie dziękujemy za przesłaną opinię. Jest nam niezmiernie przykro, że jest Pan niezadowolony z pobytu. Staramy się dołożyć wszelkich starań, aby z roku na rok podwyższać standard i komfort naszego Hotelu. Mamy nadzieję, że odwiedzi nas Pan ponownie i będziemy mogli się zrekompensować za wcześniejsze niedogodności.

Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Fantastyczne miejsce na wesele , piekne widoki , atmosfera , jedzonko pyszne , obsluga na 5+ .
nasi goscie byli zachwyceni ceremonia ,ktora odbyla sie przy jeziorze , iloscia i jakoscia jedzenia oraz goscinnoscia i pomocna obsluga hotelu .
Dziekujemy serdecznie!

Wskazówka dotycząca pokoi: przestronne apartamenty dla rodziny z dziecmi
Dziękujemy, Navigator222251

Drodzy Państwo,
Serdecznie dziękujemy za potok miłych słów! Cieszymy się, że nasza lokalizacja i obsługa przyczyniła się miłych wspomnień z Państwa uroczystości.

Zrecenzowano: 15 maja 2019

Serdecznie polecam organizacje wesela w hotelu. Magiczne widoki (goscie zakochani w miejscu❤️), super pomocna obsluga, klimatyczna sala i przepyszne jedzenia! Calosc przerosla nasze najsmielsze oczekiwania. Szczegolnie dziekuje Pani Natalii za pomoc w organizacji, zaangazowanie i sprawienie ze nasza uroczystosc przebiegla tak bezproblemowo! Jestesmy przeszczesliwi i jeszcze raz dziekujemy!❤️❤️

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Justyna A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ognisty_Ptak, Dyrektor generalny, Hotel Ognisty PtakOdpowiedź udzielona 20 maja 2019

Pani Justyno,
To my serdecznie dziękujemy za zaufanie i ogromnie nas cieszy, że przyczyniliśmy się do organizacji tak ważnego dla Państwa dnia!. Jeszcze raz życzymy wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia!