Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Cudowne położenie, cisza, zieleń, intymna atmosfera. Jedzenie bardzo smaczne, lokalne, świeże. W hotelu spędziliśmy cały weekend organizując ślub w plenerze, przyjęcie weselne i poprawiny. Wszystko wyszło IDEALNIE! Nasi goście i my jesteśmy zachwyceni:) Wspaniała organizacja, miła uśmięchnięta obsługa. Pokoje czyste i zadbane, cały teren hotelu również. Swietnie, że w ramach pobytu mozna korzystac ze wszystkich sprzętów (rowery, kajaki, wędki, łódki..) i nowej cześci spa. Hotel Dworek Wapionka to idealne miejsce na weekend, urlop, organizację przyjęcia okolicznościowego.. to po prostu idealne miejsce :) Jeszcze raz bardzo dziekujemy, długo będziemy wspominac ten wspaniały czas!

Dziękujemy, Herkigull
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Restauracja na wielki plus. Szczególnie polecam zupę z pstrąga, a ze słodkości deser młynarza.
Wszyscy przemili i uczynni, z niczym nie ma problemu. Świetne miejsce żeby odpocząć. Popracować też jest miło w takich okolicznościach przyrody. Po raz pierwszy skorzystałam z sauny i jaccuzi. REWELACJA!!! I to bez dodatkowych opłat.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, KaMiecz
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Byliśmy w lipcu z mężem i dzieckiem tydzień na urlopie. Tylko tydzień. Wcześniej tydzień nad morzem. I żałuję, że nie w Wapionce całe dwa! Mikroklimat (poranna rosa, zero alergii, komarów i kleszczy) otoczenie, jedzenie i obsługa na 10. Polecam pokoje wędkarskie. Zamieniono nam ze zwykłego pokoju bez balkonu na ten z tarasem i łąką tuż przed. Oczywiście nie obyło się bez zakłóceń ciszy i spokoju kiedy grupa 20 osób usiadła w nocy przed naszymi domkami na zbiorową libację. Po interwencji kierownika towarzystwo przeniosło się we wskazene ku temu miejsce gdzie nikomu nie przeszkadzali w ciszy nocnej. Dużo zależy od ludzi wśród których dano nam wypoczywać, a Pani Marta-właścicielka dba o każdy szczegół. Spa to jakuzzi i dwie sauny. Dla dzieci dwa place zabaw, świetna prywatna plaża, rowery, łódki. Okolica tak romantycznie urzeka, że nie chce się wyjeżdżać. Wracam za rok na udany urlop.

1  Dziękujemy, Marzena K
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz ciszy nic rewelacyjnego,przerost formy nad treścią .Pokoje ponure,kolacja porazka na maxa(z karty dania malutkie)w ofercie napisane ze staw zarybiony a tam zero ryb.Cena wysoka jak na takie miejsce

Dziękujemy, 268martak
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Świetne miejsce - cicho, spokojnie, zielono. W okolicy jeziora, dużo lasów ze ścieżkami rowerowymi i spacerowymi. Sam ośrodek czysty i przyjemny. Ogromny plus za możliwość bezpłatnego korzystania ze sprzętu: kajaki, rowery, łodki, grille, kijki do nordic walking, wędki. Wszystko do dyspozycji gości.
Gorąco polecam!

Dziękujemy, Piotr S