Stronie Śląskie

“Dobrze zjesz i odpoczniesz ”
Raj Pstrąga — recenzja

Raj Pstrąga
Opis: Niewielka restauracja na ponad hektarowym terenie, prowadzona przez trójkę przyjaciół, którzy zafascynowani otaczającym okolicę krajobrazem postanowili porzucić wielkie miasto, a tym samym dotychczasowe zajęcia i spełnić marzenia o niezależności, gotowaniu i spotykaniu nowych, ciekawych ludzi. Budujemy miejsce, w którym nie tylko można zjeść pstrąga samodzielnie wyłowionego z wody, czy też inne z oferowanych dań, ale można się zatrzymać, odpocząć od otaczającego nas zabieganego świata, porozmawiać przy dużym stole, zarówno z gospodarzami, jak i spotkanymi właśnie ludźmi. Zapraszamy wszystkich spragnionych naturalnego, pozbawionego chemicznych dodatków jedzenia, jak i chwili oddechu w najbardziej zielonym i nieskażonym ludzką ręką obszarze Polski.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce na uboczu, gdzie można zjeść świeżego pstrąga i zrelaksować się w pięknym otoczeniu. Do wyboru pstrąg z grilla, smażony lub pieczony. Do tego zupy i startery. Warto być w porze obiadowej bo popołudniu niektórych dań czy przekąsek może zabraknąć :)

Dziękujemy, Norbert W

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne ale czas oczekiwania bardzo długi 1,5h . Pstrąg świeży, dobrze przyprawiony :) piwko ciekawe :D

Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce. Można zjeść pstrąga przez siebie złowionego, ale nie koniecznie. Dobre wędzone miesiwo. Wybór piw (w tym bezalkoholowych) i innych napojów (świetny kompot). Umiarkowane ceny. Przestronnie. Miejsca do odpoczynku po jedzeniu. Polecam nie nadmiernie wymającym.

Dziękujemy, beatam305
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zupełnie nie rozumiem gościa piszącego poprzednia recenzje- jak jadę do smażalni ryb przy stawach to nie spodziewam się gwiazdki Michelina i wystroju Wersalu i nie wbijam się w garniak. To co zastałem pasuje idealnie do tego miejsca- półotwarte altany ze stołami pasują do grilla i jedzenia w ogrodzie. A jedzenie to podstawowy atut. Świeża rybka (polecam z grilla), surówka tak samo, nie jakis wymok z wiadra, a i frytki bez smaku starej frytury. Chwile trzeba odczekać, ale tak jest z żarciem przygotowywanym na świeżo. Brakowalo mi soli i przypraw , rybka całkowicie saute , ale może tak zdecydowali. Nie ma deserów i wodotrysków, ale daje maxa uwzględniając rangę i rodzaj lokalu i tak to należy czytać.

Dziękujemy, pawe_c613
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Według opinii rewelacja, po dotarciu zwątpienie czy to nie przypadkiem cyganskie obozowisko, bród PRL lepianki w koło. Co do ryby, wszystko (kilka frytek sałatka) ekstra płatne. Pstrąg 19zl na koniec rachunek kilkakrotnie wyższy (rybka jak dla dziecka). Kultura dzieciaków w kuchni bez komentarza... Chcesz spieprzyc sobie udany dzień jedz tam. Obiekt ma się nijak do konkurencji w regionie. Odradzam!!!! Jedyny zamysł wyciągnąć kasę od klienta.

Dziękujemy, 567maciejm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dominik G, Właściciel, Raj PstrągaOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Panie Macieju, tak się zastanawiamy jak się ustosunkować do Pańskiej opinii...
Po pierwsze dziękujemy za odwiedziny i recenzję. Każda daje nam nowe spojrzenie i pomysły jak usprawniać działanie naszego miejsca.
Jak Pan sam zauważył, naszym gościom wszędobylskie leżaki, hamaki i ławki bardziej kojarzą się z wypoczynkiem na łonie natury a nie z cygańskim obozowiskiem. Nam także, ale rozumiemy że niektórzy mogą mieć inne pojęcie relaksu. I to jest ok.
Obiekt rzeczywiście jest stary, ba, jest najstarszy w regionie. My patrzymy na to jako na prawie 40sto letnią tradycję, ale można to ująć jako relikt PRLu. Ok. Swoją drogą, obiekt jest w trybie ciągłym modernizowany, jednak przy tak dużym terenie jest to proces długotrwały.
Dziwimy się zdziwieniu, że za pozycje w menu się płaci. Przecież wszystko ładnie wyszczególnione. No bo jak inaczej? Jeśli ktoś ma ochotę na samą rybę z chlebem (gratis!) albo surówką, mamy liczyć za zestaw z frytkami?? Każdy składa swoje danie według własnego gustu i głodu. I to jest naszym zdaniem fair. No i ceny mamy najniższe w okolicy. Bo właśnie „wyciągać kasy” nie lubimy. Proszę sprawdzić!
Odnośnie obsługi, to ciężko nam się ustosunkować bez konkretów. Zachęcamy w takich sytuacjach do kontaktu z właścicielami lub kierownikiem zmiany.
Akurat jedyny zamysł naszego miejsca to spokojny czas na łonie natury oraz smaczne jedzenie. Szkoda że w tym względzie się nie dopasowaliśmy. Chociaż w sumie nie napisał Pan, że ryba też zła, więc wnioskujemy że było ok. Pomimo, że np smażoną smażymy na patelni opalanej drewnem. Jak za PRLu!
Dobrego dnia!

Raj Pstrąga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Raj Pstrąga? Podziel się wrażeniami!