Stronie Śląskie
Zrecenzowano: 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealny na wypad rodzinny
Wygodne apartamenty i blisko do stoku.
Bardzo dobre jedzenie
Miła i pomocna obsługa
Przepiękna okolica
Polecam szczególnie na wypady dla rodzin z dziećmi.
Wybierając się tutaj na wakacje zaopatrzcie się w owoce bo w 2 istniejących sklepach spożywczych ciężko o jakiekolwiek szersze zaopatrzenie po za alkoholem

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, wojtekb646
Zrecenzowano: 12 grudnia 2018

Hotel super usytuowany zaraz obok wyciągu narciarskiego w Czarnej Górze, akurat nam na tym zależało. Pokoje ok, dość czyste, trochę chłodno w nich, ale da się wytrzymać. Obsługa miła, fajna sauna, śniadanie przyzwoite, ale bez szału, np. zimna jajecznica i parówki, średnio urozmaicone. Fajny pokój do rozrywki na dole, piłkarzyki bilard, niestety płatne. Mimo kilku minusów polecam, pewnie jeszcze tam wrócę ze względu na lokalizację.

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Z grupa znajomych (15 osób) odwiedziliśmy to miejsce jako bazę noclegowa do weekendu w kotlinie. I jak jest? Super uprzejma obsługa o każdej przed dnia! Pyszne śniadania! Czyste pokoje! Tanio! Miło! Uczciwie! Na pewno wrócę

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, beju1982
Zrecenzowano: 8 września 2017

Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Cały tydzień padał deszcz, ale hotel ma salkę dla dzieci (raczej młodszych), salkę do bilarda i tenisa stołowego, więc jak wracaliśmy do hotelu, to dzieci miały czym się zająć.

Śniadania są doskonałe, każdy znajdzie coś dla siebie, nawet niejadki. Obsługa jest bardzo miła i bardzo pomocna. Mieliśmy pokój dla 4 osób, dzieciom bardzo się podobało. Jedyne co mi przeszkadzało, to nieco mało wygodne materace, wyczuwałam sprężyny, ale to kwestia indywidualna, bo pozostała część towarzystwa była zadowolona z łóżek.

Lokalizacja jest bardzo dobra, jako baza wypadowa na różne wycieczki.

Jeśli będziemy w tamtym regionie, to weźmiemy ten hotel jeszcze raz.

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Ewa R
Zrecenzowano: 9 maja 2017

Hotelik czysty, pokój był wystarczająco duży, jak na nasze potrzeby, obsługa bardzo miła, a śniadanie baaaardzo urozmaicone i smaczne. Czyli wszystko, co potrzebne jest człowiekowi aby wypocząć po chodzeniu po górach.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Krzysztof W