Zwiedzanie jaskini

Przepiekne miejsce,troche zimno w srodku warto ubrac cos cieplego temp.ok.7-8 stopni,polecam w 100... Przeczytaj więcej

kochammspa
Fantastyczna wycieczka

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
Kasia_duzo_podrozuje
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fantastyczna wycieczka po jaskini, która jest jedną z największych w Sudetach. Ciekawe formy naciekowe, przyjemna forma przekazu - zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Brak jednak biletów bez wcześniejszej rezerwacji (jedynie pojedyncze sztuki 5 min przed każdą godziną startu grupy można kupić jeżeli ktoś się nie zjawil). Polecam.

1  Dziękujemy, Kasia_duzo_podrozuje
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trzeba zobaczyć. Piękne formy, wycieczka mija niewiadomo kiedy. Wydaje mi się, że to najładniejsza i najciekawsza jaskinia w Polsce

Dziękujemy, 673pawe_j
Zrecenzowano: 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Z parkingu do jaskini idzie się około 30 minut. Jaskinia ( jej przedsionek) bardzo dobrze zorganizowany .Makieta gór figury niedźwiedzia jaskiniowego;lwa i hieny Przewodnik bardzo ciekawie opowiada. Pobyt w jaskini okolo 50 minut. Bilety rezerwować dużo wcześniej!!!! Dzieciaki ( 7 i 14 lat ) zachwycone !!! Dorośli również robi piorunujące wrażenie. Polecamy obuwie trekkingowe gdyż korytarze są z kałużami i ciepły polar

3  Dziękujemy, aniadm2015
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu dzisiejszym wybraliśmy się do jaskini i niestety na miejscu okazało się, że biletów brak. Bilety dostępne(rezerwacja) dopiero na pod koniec sierpnia. Bilety można rezerwować wcześniej przez internet. Na miejscu istnieje kolejka rezerwowa, niestety jest dosyć długa a czas oczekiwania jest nieznany(nawet cały dzień bez gwarancji wejścia do jaskini). Na miejscu brak zasięgu nie można nawet zadzwonić.

Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety mój syn się nudził. Przewidnik opowiada dość szczegółowo. Nam się bardzo podobało. Obok jaskini jest plac zabaw. Po drodze z parkingu do jaskini są zrodelka co bylo duża atrakcją dla syna. Wracając byliśmy w muzeum Ziemi.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, sylwiaS-ka