“Czar dzieciństwa ”

Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 1 września 2018 z urządzeń przenośnych

Tu nie wypada raz w życiu nie być. To jest cudowne miejsce. Malownicze. Jedyne w swoim rodzaju. Przewodnicy świetni, widoki nadzwyczajne. Stalaktyty, stalagmity,stalagnaty,szkielety, trzeba zobaczyć. Największe w Europie cmentarzysko bestii. Polecam. Jest nawet lepiej niż w 1989r. , bo teraz nie jest się już dzieckiem, ale dziecko ma się z sobą - czy dziś, czy wtedy wrażenia są niezapomniane.

Dziękujemy, Marcin H
Filtrowanie

Zrecenzowano 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie ma co za dużo pisać, warto odwiedzić. Obowiązkowo trzeba się ubrać, były tam osoby dość skąpo ubrane jak na panującą tam temperaturę i wilgotność :D

Dziękujemy, jestemtu
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Tego jeszcze nie widzieliśmy. Po miłym spacerku przez las, przy szemrzącym strumyku doszlismy do jaskini. Wspaniałe miejsce - bez zasięgu internetu, telefonów ;) Cisza, spokój....
O 10 weszliśmy do jaskini. Zapiera dech w piersiach. Przewodnik opowiada super interesująco. Z humorem.
Dziekujemy!!!!

Dziękujemy, DziuniaB
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Bardzo zależało nam na zobaczeniu Jaskini Niedźwiedziej, jednak trzy tygodnie przed urlopem nie było można już kupić biletów na wejście. Rozumiem, specyficzny mikroklimat, o który trzeba dbać, więc nie można wpuszczać pielgrzymek. Dobrym pomysłem okazało się wykupienie wycieczki do jaskini za dodatkową opłatą w pobliskim biurze podróży, których pełno w okolicy. Dojazd + przewodnik dodatkowo płatne, ale za to udało nam się zwiedzić jaskinię, co wydawało się już niemożliwe. Więc albo rezerwujemy bilety min. miesiąc wcześniej albo można poszukać wycieczek w biurze podróży.
Sama jaskinia cudna! Jedyny minus, to za krótkie zwiedzanie, tak ciekawa atrakcja :) Niesamowite formy nacieków powstających tysiące lat. Super, że każdy "Kowalski" może zobaczyć takie cuda. Dla tych bardziej spragnionych wrażeń istnieje trasa ekstremalna, trzygodzinna, gdzie można nieelegancko się wybrudzić, spocić, poprzeciskać z latarką, w kasku i kombinezonie.

Dziękujemy, Katarzyna M
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce do zobaczenia. Trzeba wcześniej zarezerwować bilety on-line. Stała temperatura 6 stopni i 100% wilgotności. Fajne miejsce do zobaczenia ograniczone wejścia do jaskini.

Dziękujemy, Piotr O

Jaskinia Niedźwiedzia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Międzygórze, Województwo dolnośląskie
Dolni Morava, Pardubice Region

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie
Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Jaskinia Niedźwiedzia? Podziel się wrażeniami!