Stronie Śląskie
Zrecenzowano: 10 września 2019

Jestem bardzo zadowolona z pobytu, Korzystałam z hotelu z opcją wyżywienia (śniadania i obiadokolacje). Pokoje czyste, pachnąca posciel i ręczniki. Obsługa recepcji na najwyzszym poziomie. Restauracja - dla mnie kuchnia i obsługa zasługuje na co najmniej 4*. Wszyscy chętnie służą pomocą i są otwarci na potrzeby odwiedzających ich gości. Z mila checia zagoszcze tu jeszcze raz.

Dziękujemy, EdytaW97
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Dobre miejsce na wypad weekendowy. Dogodna odległośc z Wrocławia. Urokliwe, spokojne miejsce. Wspaniała obsługa i pachnący nowością hotel. HIT: kuchnia oraz obsługa restauracji. Niezapomniane śniadanie wielkanocne oraz przepyszne obiady. Duży PLUS dla kelnerów!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Wojciech B
Zrecenzowano: 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Restauracja z bardzo dobrym jedzeniem i bardzo dobra obsługa kelnerska. Mam niejadka w wieku 6 lat a co zostalo przyniesieone to zjadł. Duży plus za fajne i spokojne miejsce. Jak będziemy w okolicy to restauracje odwiedzimy na 100%.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, atm0p
Zrecenzowano: 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wypad na odpoczynek w to piękne miejsce. Do apartamentów wracamy reguralnie, a teraz dostępna jest również restauracja o nazwie MŁYŃSKO i pokoje hotelowe. Jedzenie w restauracji jest bajeczne!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano: 1 września 2018

Spokojne miejsce. Czysto, ładnie urządzone. Apartament dwupoziomowy. Na parterze wyjście na ogródek (wspólny), na piętrze balkon. Wyposażony aneks kuchenny (sztućce, zastawa, garnki, czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza - brak piekarnika). Dostęp do sieci Wi-Fi bardzo dobry. Słaby zasięg TV, często są zakłócenia w odbiorze programów. Dostępny parking dla samochodów. Miejsce na ognisko. Pomocny personel w recepcji lub pod telefonem. W okolicy sporo atrakcji. Niedaleko karczma (browar). Nie próbowałem dań. Po drodze na Śnieżnik jest restauracja (dość klimatyczna), która oferuje pstrągi i inne dania w średnich cenach.
Ogólnie "Apartamenty pod Śnieżnikiem" polecam. Nie ma się specjalnie do czego przyczepić. Ładna okolica, czyste apartamenty i dobrze wyposażone.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, _admiral1984