Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Dobre miejsce na wypad weekendowy. Dogodna odległośc z Wrocławia. Urokliwe, spokojne miejsce. Wspaniała obsługa i pachnący nowością hotel. HIT: kuchnia oraz obsługa restauracji. Niezapomniane śniadanie wielkanocne oraz przepyszne obiady. Duży PLUS dla kelnerów!

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Wojciech B
Zrecenzowano: 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce. Restauracja z bardzo dobrym jedzeniem i bardzo dobra obsługa kelnerska. Mam niejadka w wieku 6 lat a co zostalo przyniesieone to zjadł. Duży plus za fajne i spokojne miejsce. Jak będziemy w okolicy to restauracje odwiedzimy na 100%.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, atm0p
Zrecenzowano: 1 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam wypad na odpoczynek w to piękne miejsce. Do apartamentów wracamy reguralnie, a teraz dostępna jest również restauracja o nazwie MŁYŃSKO i pokoje hotelowe. Jedzenie w restauracji jest bajeczne!

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano: 1 września 2018

Spokojne miejsce. Czysto, ładnie urządzone. Apartament dwupoziomowy. Na parterze wyjście na ogródek (wspólny), na piętrze balkon. Wyposażony aneks kuchenny (sztućce, zastawa, garnki, czajnik, lodówka, kuchenka mikrofalowa, płyta grzewcza - brak piekarnika). Dostęp do sieci Wi-Fi bardzo dobry. Słaby zasięg TV, często są zakłócenia w odbiorze programów. Dostępny parking dla samochodów. Miejsce na ognisko. Pomocny personel w recepcji lub pod telefonem. W okolicy sporo atrakcji. Niedaleko karczma (browar). Nie próbowałem dań. Po drodze na Śnieżnik jest restauracja (dość klimatyczna), która oferuje pstrągi i inne dania w średnich cenach.
Ogólnie "Apartamenty pod Śnieżnikiem" polecam. Nie ma się specjalnie do czego przyczepić. Ładna okolica, czyste apartamenty i dobrze wyposażone.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, _admiral1984
Zrecenzowano: 6 lipca 2018

Apartamenty pod śnieżnikiem odwiedziliśmy z rodziną podczas wakacji. Otrzymaliśmy narożny dwupoziomowy apartament na parterze z kawałkiem własnego trawinka i leżakami. Apartament bardzo ładnie urządzony, czysty, pojemne szafy, wygodne łóżka i kanapy - idealny dla rodziny. Kuchnia doskonale wyposażona, w której można przygotowywać posiłki. Jedyny minus to potwornie skrzypiąca podłoga na piętrze, ale można się do tego przyzwyczaić. Okna apartamentu wychodziły na lokalną drogę, która nie jest jednak zbyt ruchliwa. W sypialni okno dachowe umieszczone jest nad łóżkiem, więc przy pięknej pogodzie można nocą leżeć i patrzeć w gwiazdy ;) W głębi podwórka na tyłach znajduje się mini plac zabaw i trampolina dla dzieci, grill, miejsce na ognisko, zadaszona wiata. Cały kompleks jest położony na uboczu, więc samochód jest niezbędny. Niedaleko (w zasięgu spaceru) znajduje się karczma (przy wyciągu narciarskim), w której można zjeść obiad. W Starej Morawie znajduje się duży zalew z ładną plażą i całą infrastrukturą do wypoczynku nad wodą. Niestety w weekendy jest tam mnóstwo ludzi. Problem z zaparkowaniem, wejściem, kolejki do wszystkiego, dlatego najlepiej odwiedzić to miejsce poza weekendem - cisza, spokój. Panie w recepcji były bardzo pomocne, chętnie udzielały informacji co ciekawego można zwiedzić w okolicy. Podsumowując, fajne miejsce i warto je odwiedzić.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Lena_wawa