“Niemiła niespodzianka”

Restauracja Puchaczówka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019

Podczas pobytu w Siennej byliśmy 2 razy.
Pierwszy raz - w porządku. Zamówiliśmy kurczaka z puree z batatów i buraczkami i burgera wołowego z frytkami, do tego piwko i sprite'a. Dania przyzwoite, choć porcje takie, że ani ja ani mąż nie najedliśmy się jakoś specjalnie do syta. Rachunek na prawie 90 zł, więc stosunek ceny do ogólnego wrażenia taki sobie.
Na drugi dzień poszliśmy wieczorem, z resztą prosto z innej restauracji, w której było raczej średnio. Był duży ruch, prawie wszystkie stoliki zajęte, piątek, wszystko rozumiem - ale po 25 minutach nadal nikt nie odebrał od nas zamówienia, mimo, że po sali kręciły się 3 osoby z obsługi. Zamówiliśmy 2 piwa i pizzę, swoje poprosiłam z podwójnym sokiem i zamówiłam to mniej gorzkie, ale mam wrażenie, że soku znalazła się tam dosłownie kropla (ostatecznie ktoś na tym skorzystał - oddałam do picia mężowi). Ale najgorsza niespodzianka to kiedy podczas jedzenia pizzy mąż znalazł w środku dosyć spory kawałek gumowej rękawiczki(?). To skutecznie popsuło naszą opinię o tym miejscu. Kelner, który nas obsługiwał do końca nie za bardzo, choć czas na zaglądanie w telefon miał.

Dziękujemy, Pati_Krzysiek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Puchaczowka, Owner, Restauracja PuchaczówkaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Z bardzo dużą przykrością przeczytaliśmy Państwa komentarz. Z całego serca przepraszamy za te niedogodności. Liczymy, że przy kolejnej okazji zdecydujecie się Państwo dać nam jeszcze jedną szansę i uda nam się zasłużyć na lepszą opinię. Pozdrawiamy z Puchaczówki

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie poprawnie smaczne, bez niewiadomo jakiego szału, ceny normalne, czas oczekiwania 30-45 min, jedliśmy schabowego i żeberka polecamy, mohito nie polecamy

Dziękujemy, 967pawele

Dzięki Państwa opiniom stale możemy podnosić poziom naszych usług. Dziękujemy za poświęcony czas i bardzo serdecznie zapraszamy do nas ponownie. Pozdrawiamy! Zespół Puchaczówki

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Duży plus za opcje weganskie, pyszny smalec z fasoli na przystawke, dosłownie niebo w gębie! Duże porcje, do wybory 2 dania weganskie. Szkoda że desery bez opcji veganskiej, ale w sumie po takiej porcji obiadu, to już brakuje miejsca na deser :) zdecydowanie polecam

Dziękujemy, aleksandras846

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pan "schabowy" smaczny, zupa borowikowa również. Wystrój stylowy. Wielki plus za piwa rzemieślnicze - głównie AIPA (niestety zabrakło, może następnym razem się uda). Dzieci również znajdą dla siebie kąt. Jak najbardziej polecam.

Dziękujemy, Marilyn521

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Część Jadłem w wielu miejscach ale to zaskoczyło mnie swoim ciepłem, cudownym smakiem, miła obsługą i wspaniałym menu. Jedliśmy tak naprawdę obiado kolację w rodzinnym gronie. Cudownej atmosferze towarzyszyły nam smaki jakich mało. Domowy rosół smakuje jak u mamy :) Rozgrzewa i ten smak z dzieciństwa. Gołąbki wiedeński dla wegan coś absolutnie niebiańskiego. Lubię z mięsem ale te wegańskie cud miód malina. Kaczuszka z kopytkami palce lizać. Kruche miękkie mięso i te dodatki. Brawo kucharz. Gratuluję smaku. Na pewno wrócimy :))))

Dziękujemy, pwmwara

Restauracja Puchaczówka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie
Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Międzygórze, Województwo dolnośląskie
Lądek-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Puchaczówka? Podziel się wrażeniami!