“"Nie ma"”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
HUBERTUS Karczma i Pokoje Gościnne
Opis: Znajdujemy się w samym centrum Ośrodka Górskiego " Czarna Góra " czynnego latem i zimą. Pokoje Gościnne Hubertus posiadają doskonałą lokalizację- tylko 50 m od dolnej stacji kolei linowej. Karczma Hubertus- w naszym lokalu mają Państwo okazję zobaczyć trofea łowieckie, np, muflona, świstaka, dzika, łosia, jelenia, borsuka, kozicy i wielu innych zwierząt. Oryginalne wnętrze, dobre jedzenie oraz miła atmosfera zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia. w Menu znajdziecie Państwo min: - pieczeń staropolska z dzika - gulasz z dziczyzny - płonący udziec z dzika - oraz wiele więcej Smaczne i zdrowe różności dla naszych gości. Serdecznie zapraszamy.
Zrecenzowano 7 września 2019

Skuszeni ciekawym menu, wybraliśmy się tam na kolację. Piątek wieczór, ale świeciło pustkami. Była 19.20, a czynne podobno do 21, więc pewnie weszliśmy. Rozsiedliśmy się, jeszcze raz przestudiowaliśmy menu (mieliśmy wziąć przystawkę, dania główne i później posiedzieć trochę dłużej przy fajnych trunkach, bo wybór był niezły - jak się później okazało, jedynie w karcie).
Kelnerka podeszła przyjąć zamówienie i na wstępnie powiedziała, że "jak coś to czynne do 20". Trochę się stropiliśmy, czy w ogóle zdążymy zjeść, o dłuższym posiedzeniu już nie wspominając. Szybka rezygnacja z przystawki, zamówiliśmy po daniu, mąż najprostszego kurczaka, ja smażony ser. Kelnerka przyjęła te zamówienia i nagle mówi, że w sumie to kuchnia do 20 a posiedzieć można dłużej... Domówiłam grzane wino, mąż chciał piwo, bo mieli ciekawy wybór jakichś specjalnych, a on lubi tak próbować w różnych miejscach i się zaczęło: to - nie ma, to - nie ma. W końcu się okazało, że piwo to jest jasne i bogate do wyboru...i tyle. Jedzenie w miarę przyzwoite, ale porcje na tyle małe, że żadne z nas się nie najadło i po tej kolacji skoczyliśmy do jeszcze innej restauracji. Do sera kelnerka zapomniała podać żurawinę, która była wyszczególniona przy tym daniu, a ogólnie podczas kolacji koło głów ciągle latały nam małe, denerwujące muszki, w zdecydowanie zbyt dużej ilości.

Dziękujemy, Pati_Krzysiek

HUBERTUS Karczma i Pokoje Gościnne — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w HUBERTUS Karczma i Pokoje Gościnne? Podziel się wrażeniami!