Stronie Śląskie

“Pomomo tego ,że przy drodze ...... pusto .”
Restauracja Młyńsko — recenzja

Restauracja Młyńsko
Zrecenzowano 13 września 2019

Może troszkę krzywdzę świetną ,miła i grzeczną obsługę ale do restauracji przychodzi się głównie aby zjeść . No i tutaj średnio . Ale inaczej być nie może bo nie ma ludzi ...... a tylko ruch doskonali kuchnię . Może pomoże lepsza promocja .....

Dziękujemy, 387jerzyn

Zrecenzowano 20 lipca 2019

Byliśmy ciekawi i.. I trzeba uzbroić się w bardzo dużą cierpliwość. Bo przecież chłodnika nie trzeba gotować a czekać na niego 30 minut... Może chłodzili w lodówce. Nie wiem. Był naprawdę ok ale czas czekania zabił przyjemność z jedzenia. A zupa miała być jak to Nasz pan kelnet ujął ZA CHWILĘ... W środku były 2 zajęte stoliki. Kurczak w całości. To Mnie zachęciło do przyjazdu i ziemniaki truflowe... Cóż... Po 55 minutach (mam nawyk patrzenia na zegarek), chyba jak już kurczaka złapali okazał się całkiem puszny. Ale ziemniak truflowe... Cóż. Może mam za bujną wyobraźnię ale to ćwiartki opieka ę polane oliwą truflową. Cienkie na maksa. Placek po węgierski fajny... Na sali maga super szybka Pani kelnerka - uratowała chonor obsługi . Bo Naszego kelnera żeby domówić coś do picia raczej człowiek nie zobaczył. Piwa bardzo dobre... Sam się zastanawiam ale drugi raz raczej się nie wybierzemy. Długo, choć poprawnie i tylko tyle... Mamy porównanie po tygodniu w okolicy. Blisko położony browar już jest ciekawszy przez piwo a Puchaczowka bije ich na głowę jedzeniem, wystrojem i mega obsługą. Masz dużo czasu, nie spieszysz się i lubisz słuchać bajek. Wpadaj. P.S Mają tu ponoć opcje startera, nie powiem mogę sobie sam zamówić ale skoro jest.... Pytamy po tej godzinie czekania kelnera o opcję bo widzimy że 3,4 nowe stoliki które obsługuje Pani kelnerka maja małe czekadełko..... No cóż. Biedny Pan zapomniał... Ale może przecież donieść.. Po 1 i 2 daniu za czekadełko dziękuję.... Może warto ogarnąć umiejętności niektórych ludzi, poinstruować jak wygląda praca kelnera... I niech naprawdę dowie się ile klient czeka czasu na poszczególne potrawy. Reasumując. Może smakować ale raczej już nie Nam.

Dziękujemy, 45marcinw
Zrecenzowano 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja to typowa sala jadalna przyklejona do hotelu. Jedzenie przyzwoite, porcje tez, ale mega zachwyty zupełnie nieuzasadnione. Miły akcent chleb ze smalcem i ogórkiem jako gratisowy starter, ale kelner zaabsorbowany przygotowaniem sali na następny dzień zapomniał o talerzach :) Na plus- odpalili wygaszone piece specjalnie dla nas, ale pośpiech odbił się na steku, a pytałem czy nie lepiej coś szybszego. Mimo wszystko w środku sezonu kuchnia zamknięta godzinę wcześniej przy pustej sali... Opinia jest za restauracje wiec 3/5 gwiazdek to optimum, więcej to w kategorii sezonowych restauracyjek

1  Dziękujemy, pawe_c613
Zrecenzowano 22 czerwca 2019

Restauracja reprezentuje wysoki poziom, smaczne jedzenie (pyszne śniadania), obsługa bardzo kulturalna, wystrój nowoczesny prosty.
Wieczorem podczas kolacji muzyka powinna być spokojna romantyczna a nie imprezowa.
Ogólnie restauracja jak najbardziej godna polecenia. Mało klientów zapewnia krótki czas oczekiwania ;-)

Dziękujemy, kamciok6
Zrecenzowano 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne. Porcje wystarczające. Szarlotka obledna. W toalecie przewijak a na sali restauracyjnej miejsce (ala kojec) dla dzieci. Jak ktoś, zastanawia się pomiędzy tą restauracją a puchaczówka to zdecydowanie dla nas Mlynsko wygrywa.

Dziękujemy, sylwiaS-ka

Restauracja Młyńsko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lądek-Zdrój, Województwo dolnośląskie
Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Młyńsko? Podziel się wrażeniami!