Zauwa┼╝yli┼Ťmy, ┼╝e u┼╝ywasz nieobs┼éugiwanej przegl─ůdarki. Witryna TripAdvisor mo┼╝e nie by─ç wy┼Ťwietlana poprawnie.Obs┼éugiwane s─ů nast─Öpuj─ůce przegl─ůdarki:
Wyr├│┼╝nione recenzje
Pi─Öknie

Zdecydowanie polecam na pobyt z dziećmi. Jest wiele tras, które mój czterolatek pokonał bez... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019
sylwiaS-ka
Słupsk, Polska
z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych
Cisza, spokoj, przepi─Ökna natura i ciekawe szlaki

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018
Oceny podr├│┼╝nych
Zobacz opinie podr├│┼╝nych:
1 z 6 w┼Ťr├│d 14 recenzji
Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

W por├│wnaniu z innymi parkami ten wydaje si─Ö zaniedbany. Pierwsze na co zwr├│cili┼Ťmy uwag─Ö to s┼éabe oznaczenie szlakowe. ┼╗e ┼Ünie┼╝nika wracali┼Ťmy niebieskim szlakiem przy schronisku nie mogli┼Ťmy go w og├│le znale┼║─ç. Rozumiem r├│wnie┼╝ ┼╝e jest prowadzona wycinka ale ┼Ťcie┼╝ki powinny by─ç w miar─Ö cho─ç uprz─ůtni─Öte. Ga┼é─Özie patyki naprawd─Ö zagra┼╝aj─ů bezpiecze┼ästwu. Nie spotkali┼Ťmy si─Ö z czym┼Ť takim ani w Pieninach Karkonoszach Bieszczadach ....

Dzi─Ökujemy, aniadm2015
Ta recenzja jest prywatn─ů opini─ů cz┼éonka witryny TripAdvisor i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC.
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Zdecydowanie polecam na pobyt z dzie─çmi. Jest wiele tras, kt├│re m├│j czterolatek pokona┼é bez problemu. Spalismy w Mi─Ödzyg├│rzu, naprawd─Ö malownicza miejscowo┼Ť─ç. Polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dzi─Ökujemy, sylwiaS-ka
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Nasza wielka niespodzianka tegorocznych wakacji. Za baz─Ö wypadow─ů przyj─Öli┼Ťmy Dolin─Ö Bia┼éki L─ůdeckiej, okolice Giera┼étowa - kilka kilometr├│w za Stroniem ┼Ül─ůskim. To by┼é strza┼é w dziesi─ůtk─Ö! Szlaki w okolicy s─ů przepi─Ökne, zr├│┼╝nicowane krajobrazowo i kondycyjnie, a przy tym zupe┼énie puste. Przez ca┼éy pi─Ötnastokilometrowy spacer nie spotkali┼Ťmy w ┼Ťrodku wakacji ┼╝adnego turysty. Fantastyczne miejsce do turystyki pieszej, rowerowej i z psem. Gor─ůco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dzi─Ökujemy, mariuszs495
Zrecenzowano: 31 grudnia 2017 z urz─ůdze┼ä przeno┼Ťnych

Troch─Ö dziko, pi─Ökne widoki i co krok jakie┼Ť atrakcje. Dla ka┼╝dego co┼Ť si─Ö znajdzie. Sam ┼Ünie┼╝nik pi─Ökny ka┼╝dej porze roku.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dzi─Ökujemy, 7basia
Zrecenzowano: 16 listopada 2017

Uwielbiam tak jeździć. Ten kawałek gór jeszcze nie jest rozdeptany, chociaż coraz więcej ludzi tam się pojawia. Pomimo to cały czasz można tam znaleźć spokój nawet w sezonie.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dzi─Ökujemy, tarmar2017