Zapisz
Pięknie

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019
sylwiaS-ka
Słupsk, Polska
Cisza, spokoj, przepiękna natura i ciekawe szlaki

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018
mariuszs495

Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W porównaniu z innymi parkami ten wydaje się zaniedbany. Pierwsze na co zwróciliśmy uwagę to słabe oznaczenie szlakowe. Że Śnieżnika wracaliśmy niebieskim szlakiem przy schronisku nie mogliśmy go w ogóle znaleźć. Rozumiem również że jest prowadzona wycinka ale ścieżki powinny być w miarę choć uprzątnięte. Gałęzie patyki naprawdę zagrażają bezpieczeństwu. Nie spotkaliśmy się z czymś takim ani w Pieninach Karkonoszach Bieszczadach ....

Dziękujemy, aniadm2015
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam na pobyt z dziećmi. Jest wiele tras, które mój czterolatek pokonał bez problemu. Spalismy w Międzygórzu, naprawdę malownicza miejscowość. Polecamy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, sylwiaS-ka
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nasza wielka niespodzianka tegorocznych wakacji. Za bazę wypadową przyjęliśmy Dolinę Białki Lądeckiej, okolice Gierałtowa - kilka kilometrów za Stroniem Śląskim. To był strzał w dziesiątkę! Szlaki w okolicy są przepiękne, zróżnicowane krajobrazowo i kondycyjnie, a przy tym zupełnie puste. Przez cały piętnastokilometrowy spacer nie spotkaliśmy w środku wakacji żadnego turysty. Fantastyczne miejsce do turystyki pieszej, rowerowej i z psem. Gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, mariuszs495
Zrecenzowano: 31 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Trochę dziko, piękne widoki i co krok jakieś atrakcje. Dla każdego coś się znajdzie. Sam Śnieżnik piękny każdej porze roku.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2017
Dziękujemy, 7basia
Zrecenzowano: 16 listopada 2017

Uwielbiam tak jeździć. Ten kawałek gór jeszcze nie jest rozdeptany, chociaż coraz więcej ludzi tam się pojawia. Pomimo to cały czasz można tam znaleźć spokój nawet w sezonie.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, tarmar2017