“Nie w sezonie narciarskim PUSTO ... a to nie wrózy nic dobrego ....”
Browar Kamienica — recenzja

Browar Kamienica

Tak jak w tytule ..... pusto - a co może być dobrego jak pusto . Odgrzewane potrawy ,srednie piwo ( tutaj troszkę spotkał mnie zawód bo lakalny browar ) . Obsługa grzeczna i miła ale to trochę mało jak na wizytę w restauracji . Zapewne w sezonie zimowym jest lepiej .... ale ja byłe we wrzesniu i było otwarte ..... a nie powinno bo niepotrzebnie.

Dziękujemy, 387jerzyn

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Parę osób w lokalu (3 stoliki z jakiś 15 zajęte), brudna karta na stole, zero obsługi albo informacji o samoobsludze. Po wybraniu pozycji z menu, po podejściu do baru aby zamowic, informacja od obsługi że mają za dużo ludzi więc zamówienia nie przyjmą. Rozumiem, jeżeli byłby koniec dnia ale odmówiono nam zamówienia o 18.10 w lokalu czynnym do 21. Brak możliwości płacenia kartą jakby ktoś był jednak obsłużony...

1  Dziękujemy, Kasia_duzo_podrozuje
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechaliśmy Ok 16, w sobotę i... odprawili nas z kwitkiem. W wielkiej sali raptem kilka stołów zestawione w oczekiwaniu na solenizanta. Nie dziwi mnie zarabianie na urodzinach, ale można było przygotować je w drugiej części knajpy. Poza tym Żadnej informacji ani przy wjeździe, ani przy drzwiach. Na zewnatrz stoliki, przypadkowi ludzie jednak jedzą, ale właściciel wyraźnie nie zainteresowany- ostrzega ze trzeba będzie czekać pol godziny, a jak nas to nie odstraszyło wydłuża i dodaje ze płatność tylko gotówka . Żenada . Nawet piwa nie mieliśmy okazji spróbować. Nie polecam, nie dość ze najdalej od centrum to jeszcze goście zdani na łaskę właściciela

1  Dziękujemy, pawe_c613
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Lokal duży ale taki pustawy, czegoś brakowało. Różne widzieliśmy opinie ale opcja browaru własnego przeważyła. Jedzonko w miarę. Pstrąg w rabarbarze nie mój gust ale pozostałym smakował. Pomidorowa pyszna. Schabowy taki na 4 ±. Kilka drobnostek dla dzieci do zabawy.Piwko ok. Wszystkie dostępne ok . Można się spokojnie wybrać na obiad z piwem. Bez obaw, jest ok.Mozna się wybrać

Dziękujemy, 45marcinw
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Mimo tego, że w restauracji nie było prawie gości, to miłym zaskoczeniem była jakość jedzenia. Było pysznie i obficie. Pyszna szarlotka. Nigdzie nie spotkałam się z tak dużymi porcjami, ogromny plus. Polecam

Dziękujemy, Anna D

Browar Kamienica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Lądek-Zdrój, Województwo dolnośląskie

Stronie Śląskie, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Browar Kamienica? Podziel się wrażeniami!