“Najlepsze jedzenie na ciovo”
Neverin — recenzja

Neverin
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Slatine)
Kuchnie: Chorwacka
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rybna plata na 2 osoby jest warta każdej ceny ! Niebo w gębie. Obsługa na na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto spędza wakacje na ciovo

Dziękujemy, DagmaraR145

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Najlepsi w każdym calu! Polecam !
Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie świeże i przygotowywane od ręki. Czysto i przyjemnie! Widok na morze i góry.

Dziękujemy, pklik
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja czysta, obsługa miła i pomocna. Ceny dość wysokie, ale jest to pewnie kwestia ogólnej podwyżki produktów i usług w Chorwacji. Porcje dość duże (taca mięsa dla 2 osób spokojnie wystarczy dla 3 dorosłych osób). Sałatka z ośmiornicą poprawna, kalmary również. Bardzo dobre ziemniaki ze szpinakiem. Na koniec przykry incydent, ponieważ na tablicy przy wejściu do restauracji napisane było „w godzinach 12-18 Miesna plata 150 kn”, byliśmy na obiedzie około godziny 15, mimo to na rachunku znajdowała się Miesna plata po normalnej cenie z menu, czyli 195 kn. Po zwróceniu uwagi kelnerowi, wymijająco zaczął tłumaczyć, że Miesna plata z napisu przy wejściu do restauracji a ta z menu to nie to samo. Podsumowując, jedzenie smaczne, ale warto na samym początku ustalić cenę zamawianego dania.

Dziękujemy, Karolf2712
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Zwykle korzystaliśmy z innych lokali w Slatine ze względu na dużą grupę ponad 20 osób. Niby z rezerwacją nie było problemu ale najpóźniej na godzinę 18. W końcu się zdecydowaliśmy i kolacja przerosła oczekiwania wszystkich. Wiele dań godnych polecenia, a przy tak dużej grupie spróbowaliśmy większości. Kolejnego dnia wróciliśmy tam w mniejszej grupie w celu spróbowania dań z peki dalmatyńskiej. Rewelacyjna ośmiornica.

Dziękujemy, 772marcinr
Zrecenzowano 12 lipca 2019

Byliśmy tam przedwczoraj. Jedliśmy łącznie 3 dania (owoce morza) i deser (semifreddo) , rewelacja. Wszystko bardzo smaczne, ładnie podane. Obsługa bardzo subtelna, reagująca i miła. POLECAMY , naprawdę warto tu zjeść.....

Dziękujemy, EwaiKazimierz

Neverin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Split, Split-Dalmatia County
Slatine, Čiovo

Okrug Gornji, Čiovo

Byłeś(-aś) w Neverin? Podziel się wrażeniami!