“Polecam”

Aramis Restaurant & Cafe Snack Bar
Nr 1 wśród 9 Restauracje (Loutraki)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 10 września 2019

Jedzenie smaczne, ceny przystępne. Kelnerka bardzo sympatyczna. Mila atmosfera, spokojnie :)Kalamary świeże. Jedzenie smaczne.

Dziękujemy, sylwia228271985

Zrecenzowano 26 lipca 2018

Posiłki były bardzo smaczne, obsługa sprawna. Niestety jak przyszło do płacenia rachunku, to okazało się, że musimy dodatkowo zapłacić za wodę oraz chleb, co nie było wcale tanie.

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Maciej K
Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe jedzenie, przemiła obsługa. Gorąco polecam. Dużo słodkości, świeże owoce morza i arcywygodne fotele w części kawiarnianej.

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 3 października 2017

Zdecydowanie warto tu przyjechać żeby się po prostu najeść. W porównaniu z restauracjami w Skopelos, tu można dostać świeże jedzenie w rozsądnej ilości. Do tego przyjazna obsługa, bardzo nastawiona na potrzeby klientów. Polecam zwłaszcza ze względu na pyszne kalmary podawane w dużej ilości.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Socjografka
Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, stosunkowo drogie. Bardzo powolna obsługa. Pani zapraszająca do restauracji miła, reszta niekoniecznie. Bardzo długo czekaliśmy na rachunek czy obsługę. Doliczają za chleb i wodę.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 633maciejb

Aramis Restaurant & Cafe Snack Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skopelos Town, Skopelos
Skopelos Town, Skopelos

Byłeś(-aś) w Aramis Restaurant & Cafe Snack Bar? Podziel się wrażeniami!