“Ceny dla "warszawki"”
Oberża pod Psem — recenzja

Oberża pod Psem
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kadzidłowo)
Zrecenzowano 3 września 2019

Naprawdę przepyszne jedzenie bo nawet nie tyle, że domowo - po babciowemu;) ale po prostu dobrze doprawione, świetna jakość produktów - czesto z ich wlasnego ogródka. Natomiast wielka szkoda, że ceny bardzo nieadekwatne do wielkości porcji oraz do rodzaju dania. Fasolka szparagowa za ok.20zł o zgroooozo. Porcja jak dla dziecka. Za 100 zł dla dwóch osób wyjdziesz po prostu głodny i nie jestem z tych obżerających:) nie zajrzę tam więcej bo w dzisiejszych czasach łatwo znaleźć coś adekwatnego-jest duża konkurencja.

Dziękujemy, Em89lke
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: danuta w, Właściciel, Oberża pod PsemOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Szanowna Pani/ Szanowny Panie,
nie wiem dlaczego ceny "na wsi" mają być niższe niż w "Warszawce" - tym bardzie, że jak czytam mamy "przepyszne jedzenie" bo ze " świetnej jakość produktów" !? Ta jakość kosztuje - dla przykładu fasolka smakuje tak, bo jest prosto z naszego ogródka, świeżo zerwana, a więc ktoś musiał iść ją zerwać potem ugotować, doprawić, podać etc. a to wszystko kosztuje, a jak wiadomo czas to pieniądz (a pracownicy "na wsi" też chcą dobrze zarabiać, bo paliwo na stacjach kosztuje tyle samo co w Warszawie, a wiele artykułów w sklepach jest nawet droższych, bo nie ma tylu galerii i takiej konkurencji). Oczywiście można znaleźć miejsca gdzie jest taniej i więcej, i zjeść tam fasolkę, tyle że mrożoną lub z jakieś wielkohektarowej uprawy...

Nota bene: duży talerz fasolki kosztuje 18 a nie 20 zł, a za 100 zł można u nas zjeść: dwa talerze zupy po 10 zł, dwie porcje pierogów po 25 zł oraz dwa desery (naleśniki z kajmakiem) po 14 zł = 98 zł i trudno po tym wyjść głodnym - więc proszę nie pisać nieprawdy!

Pozdrawiam
Krzysztof Worobiec

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania zrobione z wysokiej jakości produktów. Bardzo smaczne. Nie za duże porcje i takie właśnie lubię, bo można spróbować kilku dań, a "nażreć" się jednym. Ja próbowałam pasztet z gęsi na grzance, ser kozi prażony, pierogi z kaszą i na deser naleśnik z kajmakiem. Mąż wziął mielone z dziczyzny i ten sam naleśnik. Wszystko bardzo nam smakowało. Obsługa miła i konkretna.

Dziękujemy, Aneta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: danuta w, Właściciel, Oberża pod PsemOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce urokliwe, jak z bajki. Obsługa kelnerska bardzo mila. Karta ciekawa. Dania dość smaczne. Jadłam bardzo smaczną grzankę z pasztetem z gęsiny. Bardzo dobra kwaśnica mazurska ( z pierogami). Knedle dość dobre,chociaż śliwki w środku całkiem twarde. Gulasz niezly, choć ilość sosu w stosunku do kaszy zbyt mała. Dość drogo ale warto zajechać, wnętrza i okolica zrekompensuje ceny. Polecam

Dziękujemy, Q7747AGanitak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: danuta w, Właściciel, Oberża pod PsemOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2019

Dziękujemy za ocenę i rekomendację. Co do knedli: są one robione na bieżąco, nie z mrożonych, ale ze świeżych śliwek i niekiedy może trafić się śliwka mniej dojrzał, a więc nieco twardsza niż pozostałe [notabene: knedle są jednym z naszych najbardziej "pożądanych" dań i wraz z rezerwacją stolików są najczęściej telefonicznie rezerwowanym daniem - obok naszego chleba]. Pozdrawiam
Krzysztof Worobiec

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W oberży jedliśmy przepyszne śniadaniena które składał się ciepły, domowy chleb na którym rozpływalo się masło, jajecznica i domowy, doskonały dżem. Śniadanie jak u Babci.

Dziękujemy, KarolinaW1148
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce, do którego będziemy chcieli wrócić. Miejsce przyjazne, pyszne jedzenie i miła obsługa. Warto zarezerwować stolik!

Dziękujemy, 254pawelk

Oberża pod Psem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Prażmowo, Warmińsko-Mazurskie
Ruciane-Nida, Warmińsko-Mazurskie

Święta Lipka, Warmińsko-Mazurskie
Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Oberża pod Psem? Podziel się wrażeniami!